Кропивницький «Золотой вєк» здобув важку перемогу над баскетболістами з Рівного (ФОТО)

Кількість переглядів - 554

У надзвичайно важкому та захоплюючому поєдинку гравці БК«Золотой вєк» сьогодні, 11 березня дотисли на останній хвилині у першій грі домашнього туру рівненський «БК-93 ОШВСМ» і здобули важку перемогу.

Матчем із суперниками, які посіли четверте місце у Групі 2, команди з Рівного, кропивничани, лідери Групи 1, відкривали другу частину групового етапу вищолігового чемпіонату України.
2017 03 11 ZV Rivne 12017 03 11 ZV Rivne 2

Гості протягом зустрічі чинили надзвичайно шалений опір команді Андрія Білозерського, а переможця першої зустрічі туру в залі факультету фізичного виховання педагогічного університету визначила остання хвилина четвертої 10-хвилинки.
Від стартового свистка рівненчани довели свій високий рівень, мало чим поступаючись господарям. Швидка, комбінаційна гра, чудове взаєморозуміння між партнерами, висока індивідуальна майстерність і відсутність явного лідера в команді. Всі ці якості дуже нагадували стиль притаманний «золотим». На результативні атаки господарів суперники відповідали своїми влучними кидками, причому з будь-яких позицій. За рівної гри першу чверть з одноочковою перевагою на свою користь завершили гравці «БК-93 ОШВСМ» - 31:30. Другий відрізок краще провели кропивничани, завдяки чому вони з незначною перевагою (54:49) пішли на велику перерву. Борг гравці з Рівного віддали у третій чверті, наздогнавши господарів і навіть вийшовши вперед перед заключним відрізком поєдинку 76:74.
2017 03 11 ZV Rivne 32017 03 11 ZV Rivne 42017 03 11 ZV Rivne 52017 03 11 ZV Rivne 6Непоступлива боротьба тривала аж до 39-ї хвилини, до якої команди підійшли за рівного рахунку 92:92. Остання хвилина була надзвичайно валідольною, але саме за такі моменти глядачі ходять на баскетбол. У відповідальний момент потрібний 2-очковий поклав у кошик Андрій Куліш за яким після фолу два важливі штрафні забив капітан «Золотого вєка» Богдан Сосой. До фінальної сирени лишалося 14 секунд, але гості, відстаючи на 4 очки, відчайдушно боролися до останнього. Тайм-аут керманича команди гостей допоміг скоротити відставання до одного пункту завдяки влучному кидку гравця БК-93 з-за дуги. Тактика свідомих фолів, яку застосували гості надалі, була виправданою, але сподівання на неї нівелював капітан «золотих» Боган Сосой, який ще двічі виходив для кидання штрафних і поклав у кошик ще чотири м’ячі, чим «поховав» усі сподівання рівненчан на перемогу. У підсумку 100:95 і «Золотой вєк» здобув надзвичайно важку перемогу в першому матчі проти суперників із Рівного.

2017 03 11 ZV Rivne2017 03 11 ZV Rivne 7

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – «БК-93 ОШВСМ» (Рівне) - 100:95 (30:31, 24:18, 20:27, 26:19).

Найрезультативнішим у складі господарів став Андрій куліш (27 очок, 10 підбирань). Свій внесок у перемогу зробили й інші гравці «Золотого вєка»: Олександр Дроб’язко (14 очок, 5 підбирань), Владислав Рижов (13 очок, 5 результативних передач), Євген Ворнік (13 очок), Гліб Бузько (12 очок), Андрій Горбатюк (12 очок, 7 результативних передач), Богдан Сосой (9 очок, 5 результативних передач).

Завтра команди проведуть гру-відповідь, яка обіцяє не менші емоції та напружене протистояння. Початок об 11:00.