"Зірка" переграла "Динамо" у Кропивницькому (ФОТО)

Кількість переглядів - 1896

Кропивницька «Зірка» у 21-му турі Ліги Парі-Матч сьогодні, 12 березня, сенсаційно перемогла діючого чемпіона України «Динамо». Цієї перемоги футболісти та вболівальники червоно-жовтих чекали понад 20 років. До сьогодні першу і єдину в історії звитягу над киянами «Зірка» здобула на домашньому полі 5 червня 1996 року з рахунком 2:1.

watermarked zirrrrdin1

Активніше гру розпочали динамівці, які спробували захопити ініціативу і створити гостроту біля воріт Євгена Паста. Але всі ці дії не несли особливої небезпеки воротам господарів. Флангові навіси «динамівців» читав наш воротар і вчасно нейтралізовував.

watermarked zirrrrdin2

watermarked futtt3watermarked zirrrrdin4

На 9-й хвилині Паст  парирував удар Андрія Ярмоленка, за 20 хвилин випередив Артема Бєсєдіна. Наші футболісти у стартові 45 хвилин діяли небезпечніше. На 11-й хвилині головою пробивав Артем Сівало – м’яч після його удару пролетів впритул біля стійки воріт. Декілька моментів створив Есеола, який хоча сам сьогодні і не забив, проте став одним із головних героїв матчу. У стартові хвилини лише вчасний вихід голкіпера киян Артура Рудька не дозволив нашому нападнику відкрити рахунок . Згодом Есеола не зумів скористатися помилкою Сергія Рибалки. В середині першого тайму після зіткнення Есеоли з Рудьком арбітр не побачив порушення, у карній зоні гостей.

watermarked zirrrrdin5

watermarked zirrrrdin6

Рахунок кропивничани відкрили на 33-й хвилині зі штрафного, який заробив нападник «Зірки» нігерійського походження, невтомний Есеола. Ціною порушення правил його зупинив Тамаш Кадар, за що отримав жовту картку. Бездоганний удар виконав Андрій Бацула, спричинивши багатотисячні овації на трибунах - 1:0.

watermarked zirrrrdin7

watermarked zirrrrdin8watermarked zirrrrdin9

Вже у другому таймі на 52-й хвилині лише дивом м'яч після удару Віталія Буяльського в падінні через себе не влучив у сітку, поцілувавши хрестовину воріт «Зірки». За декілька хвилин подвоювати перевагу червоно-жовтих міг Сітало, але його удар заблокували динамівські захисники. Лише відмінна реакція Паста врятувала від неминучою голу наші ворота після небезпечного удару Бєсєдіна на 61-й хвилині.

watermarked zirrrrdin10watermarked zirrrrdin11

Розв’язка матчу настала на 71-й хвилині, коли команда Романа Монарьова забила другий м’яч. Есеолу на межі штрафного майданчика суперників збив «динамівець» Микола Морозюк, арбітр матчу Ярослав Козик призначив стандарт, який відмінно виконав Павло Полегенько. М’яч після його удару оминув стінку, пролетів під поперечиною і влетів у ворота Рудька – 2:0.

watermarked zirrrrdin12

watermarked zirrrrdin13watermarked zirrrrdin14

Спроби киян відігратися завершилися нічим. Окрім двох небезпечних дальніх навісів у воротарську зону Морозюка, з якими успішно впоралися захисники «Зірки», нічого серйозного гості до завершення матчу не створили.

watermarked zirrrrdin15

watermarked zirrrrdin16

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Зірки» 2:0, яку вболівальники червоно-жовтих чекали більше 20 років.

watermarked zirrrrdin17watermarked zirrrrdin19watermarked zirrrrdin20

Наступну гру кропивчничани проведуть у Полтаві з місцевою «Ворсклою».

«Зірка» (Кропивницький) – «Динамо» (Київ) – 2:0 (1:0).
12 березня 2017 року (неділя). Початок о 14:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Оцінка поля: 3. 7 933 глядачі. +7 С. Ліга Парі-Матч, 2 коло, 21-й тур.
Арбітр: Козик Ярослав (Мукачеве).
Асистенти арбітра: Матяш Віктор (Донецьк), Чертоляс Максим (Херсон).
Четвертий арбітр: Жабченко Анатолій (Хмельницький).
Спостерігач арбітражу: Годулян Віталій (Одеса).
Офіцер безпеки ФФУ: Желєзний Микола (Суми).
Директор матчу ФФУ: Калита Михайло (Миколаїв).

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Перейра Федеріко Ернан (к\к), 8. Лупашко Владислав, 10. Есеола Адерінсола Хабіб (26. Білоног Дмитро, 81), 11. Бацула Андрій, 14. Сітало Артем (50. Акименко Олександр, 69), 20. Фатєєв Дмитро, 28. Полегенько Павло, 32. Екіса Імас Борха, 77. Чичиков Олексій, 99. Жуков Микита (9. Щедрий Артем, 84). Запасні: 41. Льопка Роман, 7. Драченко Максим, 23. Маткобожик Олександр, 95. Попов Роман. В. о. головного тренера: Монарьов Роман.
«Динамо»: 72. Рудько Артур, 4. Пантіч Александар, 9. Морозюк Микола, 10. Ярмоленко Андрій (к\к), 17. Рибалка Сергій (16. Сидорчук Сергій, 71), 19. Гармаш Денис, 24. Віда Домагой, 25. Гонзалес Дерліс (20. Яремчук Роман, 46), 29. Буяльський Віталій, 41. Бєсєдін Артем, 44. Кадар Тамаш. Запасні: 35. Коваль Максим, 5. Антунес Віторіно, 18. Корзун Микита, 26. Бурда Микита, 32. Федорчук Валерій. Головний тренер: Ребров Сергій.
Голи: 1:0, Бацула Андрій (34), 2:0, Полегенько Павло (71).
Попередження: Есеола Адерінсола (6), Рибалка Сергій (26), Кадар Тамаш (33), Гармаш Денис (60), Білоног Дмитро (90).