"Олександрія" розгромно програла "Сталі"

Кількість переглядів - 539

"Олександрія" зазнала розгромної поразки у Дніпрі від кам'янської "Сталі" вчора, 18 березня.

У заключному 22-му турі першого етапу чемпіонату України Ліги Парі-Матч, у ворота команди Володимира Шарана було забито чотири м'ячі.

Матч городяни розпочани вдало. Вже на 19-й хвилині Сергій Старенький відкрив рахунок. А далі голи забивали лише номінальні господарі.
Розгромну перемогу "Сталі" забезпечив головним чином хет-трик Карікарі. На 40-й хвилині він із пенальті зрівняв рахунок, а на початку другого тайму відзначився вдруге. Нападник сталеварів долучився і до третього взяття воріт, коли на 85-й хвилині на ньому в штрафній зоні сфолив Семінін за що отримав червону картку, заробив пенальті у ворота "Олександрії". Бой Деул не схибив -  3:1. Остаточний рахунок встановив Карікарі після помилки захисників, забивши гол на останній компенсованій хвилині матчу.
Звитяга над олександрійцями стала третью поспіль для команди Леоніда Кучука і дозволила обійти "Зірку" та посісти восьме місце за результатами першого етапу змагань у футбольній еліті. "Олександрія" з 33-ма очками перший етап чемпіонату завершила на четвертому місці.

ПФК «Сталь» (Кам`янське) - ФК «Олександрія» – 4:1 (1:1)

Ліга Парі-Матч. 22-й тур. 18 березня 2017. Субота. м. Дніпро, стадіон «Метеор». Початок о 14:00.

«Сталь»: Паньків, Пашаєв, Кравченко, Стаменковіч, Шабанов, Леандро, Довгий(Іщенко,67), Каленчук - к/к, Е. Малакян(Деул,69), Карікарі, Дебелко(Задер
Запасні: Бандура, Г. Малакян, Мисик, Климчук
Головний тренер – Кучук Леонід

«Олександрія»: Леванідов, Сімінін, Огіря, Бондаренко, Пономар(Прийомов,75), Цуріков, Чорній, Запорожан – к/к(Банада, 18), Грицук(Куліш,66), Старенький, Басов
Запасні: Новак, Прокопчук, Гітченко
Головний тренер – Володимир Шаран

Попередження: А. Довгий(64), Ю. Паньків(73) - С. Сімінін(39), В. Бондаренко(45+2), С. Басов(57), А. Цуріков(75), В. Прийомов(90)
Вилучення: С. Сімінін(85)
Голи: Карікарі (40-пенальті, 48, 90+5), Б. Деул(86-пенальті) – С. Старенький (19)