Кропивницький боксер став п’ятим на чемпіонаті Європи (ФОТО)

Кількість переглядів - 673

Боксер із Кропивницького Юрій Бирзул посів п’яте місце на чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків до 22-х років, що 21 березня завершився в Румунії.

Найкращих майстрів рингу континентальної першості визначили минулого тижня в місті Браіла, де змагалися 183 спортсмени 35 європейських держав.
Вихованець СДЮСШОР №2 отримав право представляти Україну після перемоги на чемпіонаті України, що восени пройшов у Кропивницькому. Юрій Бирзул у ваговій категорії до 64 кг вийшов до чвертьфіналу. Нажаль, півфінальний поєдинок підопічний Віктора Саласенка програв і припинив боротьбу за нагороди.
Birzul Uriy

«Це перші міжнародні змагання для Юри. Психологія дуже позначилася на його діях. Він виходив на бої, скутий, емоційно важко боксувати на такому рівні, не маючи відповідної практики. Треба більше досвіду міжнародних змагань, тоді і результати будуть рости, - прокоментував виступ свого вихованця «Гречці» Віктор Саласенко. - Вважаю, що загалом виступив мій вихованець вдало. Сама участь боксерів з Кропивницького на змаганнях такого рівня дорогого вартує, тим більше, що отримати право дуже важко. Востаннє представник нашої області брав участь у Чемпіонаті Європи ще 2012 року. Тоді Євген Пархоменко став бронзовим призером молодіжної першості. Взагалі підготовка до чемпіонату континенту розпочалася саме з нашого обласного центру, коли в червні 2-16-го року в тоді ще Кіровограді було проведено престижний всеукраїнський боксерський турнір пам'яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва серед чоловіків до 22 років. А восени вже в Кропивницькому проходив чемпіонат України серед цього віку боксерів, що був відбірковим для поїздки до Румунії. А вже потім почався цикл навчально-тренувальних зборів. На цьому акцентували уваги всі тренери, вихованці яких взяли участь у чемпіонаті Європи. Ми вже починаємо готуватися до другого турніру пам’яті ЗТУ Віктора Звєрєва, який проходитиме в нашому місті 5-11 червня нинішнього року».

Загалом збірна України показала надзвичайно потужний результат на Чемпіонаті Європи з боксу. За підсумками восьми змагальних днів українські боксери здобули весь комплект можливих нагород Континентальної першості і принесли до медальної скарбнички нашої команди п’ять здобутих нагород.

Відповідно до результатів наша команда увійшла до ТОП-3 найсильніших збірних Чемпіонату Європи.
2017 03 boxing

Переможцями та призерами від збірної України стали:
ЗОЛОТО: Олександр Хижняк - вагова категорія 75 кг (Полтава);
СРІБЛО: Ярослав Харциз - 60 кг (Харків);
БРОНЗА: Ростислав Білостоцький - 49 кг (Маріуполь),
Вагова категорія 81 кг: Степан Грекул – 81 кг (Чернівці), Рамазан Муслімов – 91 кг (Харків).