Кропивницькі баскетболісти перемогли «Львівську політехніку» (ФОТО)

Кількість переглядів - 532

Баскетболісти кропивницького «Золотого вєка» перемогли «Львівську політехніку» в першій домашній грі чергового туру вищолігового чемпіонату України сьогодні, 25 березня.

Боротьбу та конкурентний баскетбол гості показали лише в стартовій чверті, яку завершили на свою користь з 2-очковою перевагою. Львів’яни вміло побудували захист, влучно кидали з-за дуги, демонстрували високий рівень командної взаємодії та індивідуальної майстерності, а от у господарів дальні постріли взагалі не пішли, та й зі взаємодією були проблеми. Невдало увійшов у гру форвард «золотих» Андрій Горбатюк, який не встиг як слід і розігрітися, а вже за дві хвилини перебування на майданчику тричі сфолив.

На старті другої чверті наші баскетболісти вдало відіграли відставання, швидко наздогнали гостей і навіть пішли у 5-очковий відрив, змусивши керманича «Львівської політехніки» брати тайм-аут. Але більше кропивничани жодного разу не дозволили суперникам себе обійти. До великої перерви господарі навіть розвинути свій успіх і пішли на відпочинок за рахунку 52:45. Мінусом для господарів стала втрата Андрія Горбатюка - сьогодні був не його день. Не встиг наш форвард удруге вийти на майданчик, як заробив четвертий фол, а за суперечку з арбітом отримав одразу ще й технічний фол і залишив майданчик факультету фізичного виховання до кінця поєдинку.
IMG 20170325 170348IMG 20170325 175632Після великої перерви підопічні Андрія Білозерського лише посилили свій тиск на кошик суперників і майже удвічі були влучнішими – 27:15, завдяки чому розвинули свій успіх, довівши рахунок у третій чверті до 79:60. Цей результат став вагомою заявкою на перемогу, яка втім її не гарантувала. Спроби львів’ян наздогнати «золотих» були невдалими: на їхні результативні дії наші баскетболісти відповідали тою ж монетою. Тому до фінальної сирени господарі зберегли 19-очкову перевагу, довівши зустріч до впевненої перемоги – 97:78.
IMG 20170325 175829

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) –БК « Львівська політехніка» (Львів) - 97:78 (22:24, 30:21, 27:15, 18:18).

Перемогу господарям принесли: Андрій Куліш (27 очок, 12 підбирань), Євген Ворнік (25, 7), Гліб Бузько (17, 8), Богдан Сосой (10, 11), Владислав Рижов (7, 5) і Олексій Масальський (11 очок, 5 результативних перебач).

Завтра, 26 березня, команди проведуть гру-відповідь. Початок о 12.00.