Петрівський «Інгулець» зазнав домашньої поразки від «Нафтовика-Укрнафти» (ФОТО)

Кількість переглядів - 353

Петрівський «Інгулець» програв перший домашній матч весняної частини першолігового чемпіонату України з футболу вчора, 25 березня.

Матч 22-го туру «Інгулець» – «Нафтовик-Укрнафта» проводився у селі Головківка, через незадовільний стан газону стадіону «Інгулець» у смт Петрово, де команда Сергія Лавриненка проводить домашні ігри.

Вже в першому таймі охтирчани забили у ворота Геннадія Ганєва два м’ячі, а на 64-й хвилині довели перевагу до трьох голів. Номінальні господарі спромоглися лише на гол престижу. На 69-й хвилині прицільним ударом у дальній верхній кут воріт гостей Владислав Клименко зробив рахунок 1:3.
2017 03 Ingulets Naft12017 03 Ingulets Naft2

Поразка погіршила турнірне становище «Інгульця», який після учорашнього фіаско опустився у турнірній таблиці на 15-е місце.
Наступну гру «Інгулець» зіграє 1 квітня у Черкасах з «Черкаським Дніпром».

«Інгулець» – «Нафтовик-Укрнафта» – 1:3 (0:2) (Клименко, 69 – Лозовий, 11; Передистий, 30; Піднебенной, 64).

25 березня 2017 року. 15.00. с. Головківка. Стадіон «ГОЛовківський».

«Інгулець»: Ганєв, Мучак (Вечтомов, 88), Арман Кен Елла (Січінава, 68), Запорожець, Клименко, Коцюмака, Боровський, Джанелідзе (Мішуренко 50), Світличний, Ткачов, Немтінов.
Запасні: Попович, Медведєв, Павелько, Кретов.

«Нафтовик-Укрнафта»: Юрчук, Бояринцев-к, Логінов, Зайчук, Є. Пасіч, Передистий, Піднебенной, Лозовий (Власюк 81), Г. Пасіч (Герт 68), Сондей (Войцеховський 88), Черній.
Запасні: Данкович, Білик, Лапін, Антюх.

Попередження: Запорожець, 43 – Піднебенной, 45; Передистий, 56.