Баскетболісти «Львівської політехніки» у грі-відповіді взяли реванш у «Золотого вєка»

Кількість переглядів - 488

У другій грі між БК «Золотой вєк» і «Львівською політехнікою» галичани сьогодні, 26 березня, перемогли кропивницьких баскетболістів з рахунком 96:79 та взяли реванш за вчорашню поразку.

Гості зробили висновки з попередньої зустрічі та не дозволили підопічним Андрія Бєлозерського сьогодні вдруге порадувати місцевих уболівальників.
2017 03 26До великої перерви «золоті» хоча і були постійно в ролі наздоганяючи, проте їхнє відставання не було критичним - 41:46. Визначальною стала третя чверть, яку наші баскетболісти провалили. Перед заключною 10-хвилинкою гості збільшили свою перевагу до 15 пунктів (74:59). Вони виглядали свіжішими, діяли на високих швидкостях і мали достатню лавку запасних, щоб підтримувати заданий темп. А в «золотих» як і в учорашній грі не зміг допомогти команді травмований Олександр Дробязко. Половині гравців основи рівноцінної заміни в резерві Андрія Бєлозерського не було. На першу гру сил основної сімки вистачило для перемоги, але повторити учорашній успіх вони були не здатні.
Гравці «Львівської політехніки» зробили серйозний заділ перед вирішальною чвертю і утримали прийнятний для себе рахунок до фінальної сирени, здобувши заслужену перемогу.

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – БК «Львівська політехніка» - 79:96 (17:23, 24:23, 18:28, 20:22).

У господарів варто виділити Андрія Куліша (29 очок, 11 підбирань), Євгена Ворніка (17 очок, 6 підбирань), Богдана Сосоя (13 очок, 4 передачі), Гліба Бузька (10 очок, 7 підбирань, 7 передач).

Третя поразка у другому груповому етапі ускладнила положення баскетболістів «Золотого вєка». Разом з Івано-Франківською «Говерлою» кропивничани ділять третє поточне місце у вищоліговому чемпіонаті за рівного співвідношення перемог і поразок – 13:5. Саме з франківчанами, лідерами Групи 2 першого групового етапу, команда Андрія Бєлозерського проведе дві наступні виїзні гри 1-2 квітня.