У Кропивницькому боролися за звання кращого скелелаза області

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 522

25 березня у Кропивницькому відбувся чемпіонат області зі скелелазіння в програмі швидкість серед юнаків, дівчат, чоловіків і жінок.

У спортивному залі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, кращих визначали серед 141 спортсмена з Кропивницького (КДЮСШ №1, Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді- КЗ КОЦТКЕУМ ), альпіністських і туристичних центрів міст Знам’янки, Олександрії, Бобринця, Малої Виски, Новгородки, смт Побузьке (Голованівський район).

Призери в лазінні на швидкість серед позашкільних навчальних закладів

2001 р.н. і старше (чоловіки): 1. Єгор Шаповалов; 2. Максим Борок; 3. Данило Назаренко (всі - м. Кропивницький);
2001 р.н. і старше (жінки): 1. Яна Здір; 2. Валерія Гончарук (м. Кропивницький; 3. Анна Христич (Голованівський р-н);
В командному заліку: 1. Центр-1; 2. КЗ КОЦТКЕУМ-1; 3. КЗ КОЦТКЕУМ-2 (всі - м. Кропивницький);

2002-2003 р.н. (юнаки): 1. Владислав Поченікін; 2. Єгор Ніколаєв; 3. Ніл Плохов (всі - м. Кропивницький);
2002-2003 р.н. (дівчата): 1. Анастасія Куценко; 2. Наталія Самойленко, 3. Олександра Аксьонова (всі - м. Кропивницький);
В командному заліку: 1. КЗ КОЦТКЕУМ-1, 2. КЗ КОЦТКЕУМ-2; 3. КЗ КОЦТКЕУМ-3;

2004-2005 р.н. (юнаки): 1. Дмитро Сисоєв (м. Кропивницький); 2. Михайло Слепченко (Бобринецький р-н); 3. Віктор Новіков (Знам’янський р-н);
2004-2005 р.н. (дівчата): 1. Ярослава Коваленко, 2. Дар’я Зарудна; 3. Дар’я Невінчена (всі - м. Кропивницький);
В командному заліку: 1. КЗ КОЦТКЕУМ-1; 2. Green Trek (м. Кропивницький); 3. ДАІ Побузький ЦДЮТ (Голованівський р-н);

2006-2007 р.н. (юнаки): 1. Єгор Власов; 2. Роман Ковальчук; 3. Данило Радченко (всі - м. Кропивницький);
2006-2007 р.н. (дівчата): 1. Марія Тимченко; 2. Лариса Мартенюк; 3. Олександра Кабаченко (всі - м. Кропивницький);
В командному заліку: 1. Центр-1; 2. Green Trek; 3. Центр-2 (всі - м. Кропивницький);

2008 р.н. і молодше (юнаки): 1. Олег Черновол (м. Кропивницький); 2. Павло Мосяж (Олександрійський р-н); 3. Андрій Чаловський (м. Кропивницький);
2008 р.н. і молодше (дівчата): 1. Єлизавета Марченко; 2. Вікторія Мартенюк; 3. Марія Петюренко (всі - м. Кропивницький);
В командному заліку: 1. Центр-1; 2. КЗ КОЦТКЕУМ-1; 3. м. Олександрія.

Призери змагань нагороджені дипломами та медалями управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації , комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець, Валентина Русінова, Сергій Побережець, Анатолій Дудкін, Андрій Чаловський, Сергій Ізмайлов, Ігор Горецький , Володимир Воровський. Ігор Семенов і Олександр Колотуха .

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити