Кропивницькі баскетболісти вдруге програли "Говерлі"

Кількість переглядів - 432

Гра-відповідь у Івано-Франківську вищолігового чемпіонату України завершилася для "Золотого вєка" другою поразкою.

Сьогодні, 2 квітня, баскетболісти з Кропивницького показали більш конкурентний баскетбол, проте господарі контролювали хід протистояння. Певні шанси на перемогу наші баскетболісти до 39-ї хвилини мали, відстаючи від франківчан на вісім очок, однак декілька втрат м'яча та невдалих кидків на останній хвилині гри ці надії поховали. Гравці "Говерли", маючи зароблений гандикап, вміло провівши кінцівку, утримали переможний рахунок.

БК "Говерла" (Івано-Франківськ) - БК "Золотой вєк" (Кропивницький) - 75:65 (20:18, 24:22, 12:9, 19:16)

Десятиочкову позначку результативності у складі "золотих" подолали лише троє баскетболістів - Олександр Дробязко (13 очок, 8 підбирань), Владислав Рижов (13, 4) і Богдан Сосой (12, 3). Андрій Куліш був мало результативним (4 очка), проте ефективно діяв у підбираннях (12).

Наступний тур кропивничани проведуть 8-9 квітня в Рівному, де зіграють із баскетболістами БК-93 ОШВСМ.