Петрівський «Інгулець» вперше святкував перемогу (ФОТО)

Кількість переглядів - 565

Першу перемогу з початку весняної частини першолігового чемпіонату України у матчі 23-го туру здобув петрівський «Інгулець».

1 квітня у Черкасах команда Сергія Лавриненка здолала «Черкаський Дніпро». У ворота господарів петрівчани забили два м’ячі. Відкрили рахунок гості на 18-ій хвилині. Арман Елла на половині суперника відібрав м’яч у Дениса Скепського і в один дотик виконав передачу на Євгена Запорожця, який вивів Олександра Мішуренка на «побачення» з голкіпером. Нападник «Інгульця» вразив ворота суперників, пробивши у дальній нижній кут воріт.
Другий гол «Інгулець» забив у компенсовані хвилини поєдинку. Артем Прошенко, отримавши пас від Євгена Немтінова, влучно пробив з-за меж карної зони черкащан у правий нижній кут воріт – 2:0.
Перемога «Інгульця» стала першою не лише в 2017 році, але і дебютною гостьовою у Першій лізі.
Матч наступного 24-го туру «Інгулець» проведе 7 квітня удома. Його суперником буде харківський «Геліос».