«Олександрія» програла київському «Динамо» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 455

«Олександрія» у стартовому домашньому турі другого етапу Ліги Парі-Матч програла київському «Динамо» з рахунком 1:4.

Учора, 2 квітня, на стадіоні «Ніка» команда Володимира Шарана дуже вдало розпочала матч і до 60-ї хвилини була попереду, але до завершення поєдинку була розгромлена чинним чемпіоном України.

Олександрійці вдало розпочалил поєдинок. Вже на 2-й хвилині ефектним ударом зльоту Владислав Огіря з-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок – 1:0. Господарі утримували перевагу до 60-ї хвилини, допоки Артем Бєсєдін в один дотик головою не переправив м’яча після флангового прострілу Андрія Ярмоленка вздовж лінії воріт Новака - 1:1. Минуло всього декілька хвилин і динамівці вийшли вперед. Знову не обійшлося без Ярмоленка, який потужним ударом здалеку пробив по воротах - Андрій Новак парирував цей удар, але м’яч на відскоці потрапив до ніг Дениса Гармаша, який холоднокровно пробив повз голкіпера у дальній кут - 1:2.

Надалі забивав головний герой матчу Ярмоленко, який до двох асистів додав два голи у власному виконанні. На 84-й хвилині він після пасу від Бєсєдіна проявив дива індивідуальної технічної майстерності, перегравши захисника і голкіпера жовто-чорних, зробивши рахунок 3:1 на користь «Динамо». Четвертий гол найдорожчий український футболіст забив у компенсовані хвилини, реалізувавши пенальті за фол проти Миколи Морозюка.

ФК «Олександрія» – «Динамо» Київ – 1:4 (1:0)
02.04.2017р., Неділя. Початок матчу о 14:00, м. Олександрія. Стадіон КСК «Ніка». Глядачів: 5500. Температура: 18°C.
Головний арбітр матчу - Юрій Можаровський (Львів)
Асистенти арбітра - Олександр Холодинський (Харківська обл.), Володимир Висоцький (Запоріжжя)
4-й арбітр - Костянтин Труханов (Харків)
Спостерігач арбітражу - Володимир П'яних (Донецьк)

«Олександрія»: Новак, Огіря (Мягков, 75), Бондаренко, Куліш (Прийомов, 44), Пономар, Полярус (Чантурішвілі, 69), Гітченко, Грицук – к/к, Шендрік, Старенький, Банада
Запасні: Леванідов, Гаврушко, Леонов, Путраш
Головний тренер – Володимир Шаран

«Динамо»: Рудько, Антунес, Шепелєв, Морозюк, Ярмоленко – к/к, Сидорчук (Рибалка, 68), Гармаш (Циганков, 89), Яремчук (Бєсєдін, 58), Віда, Кадар
Запасні: Коваль, Очигава, Буяльський, Федорчук
Головний тренер – Сергій Ребров

Попередження: А.Шендрік (23), В.Огіря (29), С.Старенький (37), В.Чантурішвілі (86) – А.Бєсєдін (71)
Голи: В.Огіря (2) – А.Бєсєдін (60), Д.Гармаш (66), А.Ярмоленко (84, 90+2 – пенальті)

Наступну гру «Олександрія» зіграє 9 квітня удома проти луганської «Зорі».