У Кропивницькому дзюдоїсти змагалися за нагороди чемпіонату області (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 436

Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків і дівчат 2002-2003 років народження відбувся в Кропивницькому 1 квітня.

60 борців з Кропивницького, Світловодська, Олександрії, Олександрівки, Малої Виски, Смоліно, Компаніївки, Голованівська та двох команд Кіровоградського району з Веселівки та Аджамки змагалися на татамі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №3 обласного центру.
Окрім популяризації дзюдо на Кіровоградщині, виявлення найсильніших спортсменів, на змаганнях відбирали найкращих для участі в чемпіонаті України серед цієї вікової категорії, що незабаром прийматиме Львів.


Переможці та призери чемпіонату області

Юнаки

42 кг
І – Мартинюк Олександр (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);
ІІ – Тацієнко Богдан (Голованівська районна ДЮСШ);
46 кг
І – Кулик Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІ – Іванець Роман (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІІ – Ігнатьєв Михайло Роман (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІІ – Дринкін Юрій (Смоліне, ОКДЮСШ «Ніка»);
50 кг
І – Марус Богдан (Світловодська КДЮСШ);
ІІ – Зирянов Ігор (Кропивницька КДЮСШ №3);
ІІІ – Ковальчук Андрій (Кіровоградська районна ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Моренко Анатолій (Олександрійська районна ДЮСШ «Колос»);
55 кг
І – Британ Ярослав Роман (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІ – Ахмедов Рагіп (Кропивницька КДЮСШ №3);
ІІІ – Наджафов Кенан (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІІ – Пода Валентин (Кропивницька КДЮСШ №3);
60 кг
І – Майборода Валерій  (Смоліне, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІ – Купріяненко Андрій (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІІ – Лавринюк Олександр  (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Кравчук Максим  (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
66 кг
І – Середенко Ілля (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІ – Казіміров Олександр (Олександрійська районна ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Кірєєв Данило  (Світловодська КДЮСШ);
ІІІ – Бішінтєєв Олександр (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);
73 кг
І – Кравченко Владислав (Олександрійська районна ДЮСШ «Колос»);
ІІ – Мартиненко Степан (Олександрійська районна ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Медведєв Владислав (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІІ – Савчук Владислав (Голованівська районна ДЮСШ);
+73 кг
І – Батраков Євген (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІ – Твердоступ Микита (Кропивницька КДЮСШ №3);
ІІІ – Петровський Данило (Олександрійська районна ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Касаткін Ілля (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);
Дівчата

44 кг
І – Білоконенко Анастасія (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІ – Дідик Руслана (Кіровоградська районна ДЮСШ «Колос»);
52 кг
І – Оганесян Вероніка (Кіровоградська районна ДЮСШ «Колос»);
ІІ – Каракай Єлізавета (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);
57 кг
І – Павлова Вероніка (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІ – Сокуренко Вікторія (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІІ – Кухалішвілі Софія (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
63 кг
І – Дубина Крістіна (Копивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
ІІ – Яцун Вікторія (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);
70 кг
І – Сагайдак Марина (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);
ІІ – Кобкіна Дар’я (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);
За матеріалами сайту "Дзюдо-Центр"

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити