Кропивницькі баскетболісти в Рівному перемогли в першій грі БК-93 ОШВСМ

Кількість переглядів - 636

Баскетболісти "Золотого вєка" у Рівному здолали господарів з команди БК-93 ОШВСМ у виїзному турі другого етапу вищолігового чемпіонату України сьогодні, 8 квітня.

Вдало провівши першу чверть, кропивницькі баскетболісти розгубили всю перевагу у другій і на велику перерву пішли з двоочковим відставанням (36:38). У третьому відрізку зустрічі команда Андрія Білозерського відіграла втрачені позиції і впродовж решти ігрового часу утримувала лідерство, не дозволивши господарям нав'язати свою гру.
"Золоті" були влучнішими при пробитті штрафних і з-за дуги, що вирішило долю матчу.

"БК-93 ОШВСМ" (Рівне) - "Золотой вєк" (Кропивницький) - 65:73 (16:24, 22:12, 12:22, 15:15)

Головними ковалями перемоги кропивничан у сьогоднішньому протистоянні стали Андрій Куліш (17 очок, 12 підбирань), Євген Ворнік (13, 10). Великий об'єм роботи виконали капітан команди Богдан Сосой (18 очок, 5 результативних передач, 4 перехоплення) і Владислав Рижов (15 очок, 6 результативних передачі).

Завтра, 9 квітня, у Рівному команди проведуть гру-відповідь. Початок о 12:00.