З чемпіонату та Кубку України гирьовики Кіровоградщини привезли п'ять медалей (ФОТО)

Кількість переглядів - 674

П'ять нагород різного гатунку завоювали гирьовики Кропивницького та Бобринця у Хмельницькому, де впродовж трьох днів розігрувалися нагороди Кубку України серед чоловіків (двоборство, довгий цикл), жінок (ривок) і Чемпіонату України серед юніорів (двоборство) та юніорок (ривок).

Змагання, що проходили в спортивному клубі "Епіцентр" 6-9 квітня, зібрали 177 учасників із 18 областей.

Тричі на призовий подіум піднімалися бобринецькі гирьовики, вихованці тренера Івана Гольші та Івана Намєсніка. За сумою двоборства 32-кілограмовими гирями Максим Гладкочуб у вазі до 73 кг став чемпіоном серед юніорів, а в заліку чоловіків показав четвертий результат (104 поштовх, 102 ривок, 135 балів), вперше виконавши норматив майстра спорту України.

received 1310338079003161В дівчат у вправі ривок 24-кілограмовою гирею Анжеліка Намєснік (58 кг) стала віце-чемпіонкою. До нормативу кандидатки в майстри спорту їй не вистачило лише двох очок.

received 1310338102336492Серед трьох кропивницьких гирьовиків, вихованців Сергія Шевченка з комплексної ДЮСШ N1 міської ради, нагороди в двоборстві здобув Геннадій Тимофєєв. У вазі до 95 кг він був першим серед юніорів і третім серед чоловіків (112 поштовх, 158 ривок, 191 бал), а у вправі "довгий цикл" посів сьоме місце.

До провідної десятки увійшов також Владислав Вишінський (73 кг), ставши дев'ятим серед юніорів у двоборстві та сьомим в довгому циклі поміж чоловіків.
П'ятий представник нашої команди Петро Віняр (85 кг) виступав лише в довгому циклі, де був 12-м.

Збірна Кіровоградської області в заліку Кубка України посіла 10 місце, а в заліку чемпіонату України серед юніорів і юніорок - сьоме.