У Кропивницькому вчетверте провели волейбольний турнір у пам'ять про викладача КНТУ (ФОТО)

Кількість переглядів - 1124

Кіровоградська обласна федерація волейболу України вчетверте провела турнір із класичного волейболу серед чоловічих команд пам'яті тренера-викладача кафедри фізичного виховання КНТУ Миколи Шевченка.

9 квітня у Кропивницькому, в спортивній залі навчального закладу, якому більшу частину свого життя віддав Микола Іванович, змагалися шість команд, розподілених спочатку на дві підгрупи.
2017 04 volley 32017 04 volley 5У першій групі кременчуцький «Нафтохімік» був сильнішим за місцеву команду «Обленерго» та головківський «Украгроком» з Олександрійського району та отримав право поборотися за головний трофей турніру. Другим фіналістом став лідер другої групи – волейболісти факультету фізичного виховання ЦДПУ. Друге-третє місця відповідно посіли господарі - КНТУ та «Лісгосп» з села Оникієве Маловисківського району.
В обох медальних поєдинках переможцям вистачило двох партій. Волейболісти з Кременчука здолали студентів ФФВ та стали чемпіонами, а енергетики з рахунком 2:0 у матчі за третє місце перемогли студентів КНТУ.
За свої здобутки кращі команди турніру були нагороджені медалями, дипломами, кубками та цінними подарунками.