Кропивницька "Зірка" програла у Луцьку аутсайдеру чемпіонату (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 969

"Зірка" у 25-му турі Ліги Парі Матч сьогодні, 16 квітня, зазнала виїзної поразки у Луцьку від місцевої "Волині".

Завдяки голу Сергія Петрова, лучани перервали невдалу серію із семи поразок поспіль. Нападник господарів отримав розрізну передачу, обіграв Євгена Паста і на 32-й хвилині пробив у незахищену зону – 1:0.
До перерви команда Віталія Кварцяного була близькою до того, щоб забити вдруге, однак удар головою Міхи прийшовся дещо вище поперечини. У наших футболістів мало що виходило в атаці, а на 67-й хвилині ситуація для червоно-жовтих ускладнилася вилученням за другу жовту карту Дмитра Білонога.

На 73-й хвилині кропивничани створили гольовий момент, який міг врятувати "Зірку" від поразки, але Есеола примудрився не влучити головою у порожні ворота з близької відстані після пасу від Артема Щедрого. У решті випадків зрівняти рахунок команді Романа Монарьова завадила велика кількість технічного браку.
"Зірка" вдруге в цьому сезоні поступилися в Луцьку й не скористалися нагодою очолити другу шістку Ліги Парі-Матч, натомість "Волинь" піднялася на передостаннє місце у турнірній таблиці.

«Волинь» (Луцьк) – «Зірка» (Кропивницький) – 1:0 (1:0).
16 травня 2017 року (неділя). Початок о 14:00. Луцьк. Стадіон «Авангард». 1506 глядачів. + 14 С. Ліга Парі Матч, 25-й тур.

«Волинь»: 1. Кичак Артем, 47. Романюк Юрій, 26. Никитюк Роман, 18. Логінов Сергій, 20. Задерецький Дмитро, 7. Герасимюк Олег (к/к), 24. Міха, 65. Тетеренко Юрій, 97. Дудік Артем (60. Ільницький Роман, 90+4), 99. Діденко Анатолій (48. Чепелюк Олександр, 77; 67. Мелінишин Сергій, 90+1), 38. Петров Сергій. Запасні: 42. Неділько Віталій, 59. Деда Ярослав, 25. Никитюк Андрій, 78. Дмитренко Владислав. Головний тренер: Кварцяний Віталій.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Перейра Федеріко Ернан (к/к), 7. Драченко Максим, 8. Лупашко Владислав, 11. Бацула Андрій, 14. Сітало Артем, 15. Збунь Олексій (9. Щедрий Артем, 64), 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор (99. Жуков Микита, 79), 26. Білоног Дмитро, 77. Чичиков Олексій (10. Есеола Адерінсола Хабіб, 46). Запасні: 41. Льопка Роман, 27. Дришлюк Кирило, 50. Акименко Олександр, 95. Попов Роман. В. о. головного тренера: Монарьов Роман.

Гол: 1:0, Петров Сергій (32).
Попередження: Никитюк Роман (2), Діденко Анатолій (40), Білоног Дмитро (48), Загальський Ігор (50), Білоног Дмитро (67), Задерецький Дмитро (75), Чепелюк Олександр (82), Фатєєв Дмитро (90+3), Кичак Артем (90+4).
Вилучення: Білоног Дмитро (67, друга жовта картка).

Наступну гру "Зірка" проведе на виїзді 23 квітня у Кам'янському зі "Сталлю".