У Кропивницькому нагородили лауреатів премії «Спортивна гордість Кіровоградщини-2016» (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1554

Кращих спортсменів і тренерів Кіровоградщини минулого року урочисто відзначили та нагородили сьогодні, 18 квітня, у Кропивницькому.

IMG 7116

Захід під назвою «Спортивна гордість Кіровоградщини-2016» пройшов у академічному музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького.

Рік, що минув, був багатим на події у світі спорту. Головні з них – літні Олімпійські та Паралімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро.

Провідних спортсменів, їхніх наставників нагороджували керівники області та міста – голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко, секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.

nag1 3

Розпочався захід із вручення відзнаки спеціалізованій дитячо-юнацькій школи олімпійського резерву №2, яка за підсумками 2016 року визнана кращою в Україні за результатами виступів вихованців та офіційних всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Школа, яку очолює Віталій Винокуров, набрала найбільшу кількість рейтингових очок серед 42 шкіл олімпійського резерву України, випередивши суттєво столичну школу олімпійського резерву Дерюгіних. Цей заклад другий рік поспіль визнаний Міністерством молоді та спорту України кращим з-понад тисячі спортивних шкіл, що функціонують в нашій державі.

nag1 5

nag1 6

Спортивній еліті нашої області відзнаки вручали за декількома номінаціями:

1) кращі спортсмени і тренери області з індивідуальних олімпійських видів спорту;

2) кращі спортсмени і тренери області з індивідуальних олімпійських видів спорту серед юніорів;

3) кращі спортсмени і тренери області з індивідуальних олімпійських видів спорту серед юнаків і дівчат;

4) кращі спортсмени і тренери області з неолімпійських видів спорту;

5) краща команда і тренер з ігрових видів спорту;

6) кращі спортсменам і тренери з інвалідного спорту.

Начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський вручив нагороди за зайняті місця а обласних спортивних іграх серед команд районів і міст.

Подяки обласного відділення Національного олімпійського комітету України за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху та пропаганду олімпійських ідеалів, свідоцтва про зарахування до мережі шкіл олімпійської освіти за підсумками участі у проекті Олімпійської академії України «Школи олімпійської освіти» вручив голова обласного відділення НОК Олександр Кузьмін.

Лауреати премії «Спортивна гордість Кіровоградщини-2016»:

Кращі спортсмени області 2016 року з індивідуальних олімпійських видів спорту: Тетяна (легка атлетика), Кеджау Ньябалі (дзюдо), Анастасія Келар (важка атлетика), етафетна збірна області з легкої атлетики у складі Дмитра Яковенка, Віталія Пархоменка, Вадима Скворцова, Дениса Тесленка, Григорія Федоровського.
Кращі тренери області 2016 року з індивідуальних олімпійських видів спорту: Вадим Приймак (Легка атлетика), Сергій Нечмоня (дзюдо), Вячеслав Жуков (важка атлетика), Геннадій Здітовецький, Вячеслав Нищеменко, Олександр Тесленко (легка атлетика).
Кращі спортсмени області 2016 року з індивідуальних олімпійських видів спорту серед юніорів (молоді): Валентина Кісіль (важка атлетика), Яна Качур (легка атлетика), Катерина Шумейко (гімнастика спортивна).
Кращі тренери області 2016 року з індивідуальних олімпійських видів спорту, які підготували спортсменів-юніорів (молодь): Вячеслав Жуков (важка атлетика), Валерій Кузь (легка атлетика), Світлана Скрипчук (гімнастика спортивна).
Кращі спортсмени області 2016 року з індивідуальних олімпійських видів спорту серед юнаків (дівчат): Ольга Пікаш (важка атлетика), Вадим Велков (дзюдо), Антон Мокряк (легка атлетика).
Кращі спортсмени області 2016 року з неолімпійських видів спорту: Василь Гаркуша (карате традиційне), Андрій Тихий (більярдний спорт), Олег Конюх (таеквон-до ІТФ).
Кращі тренери області 2016 року з неолімпійських видів спорту: Володимир Савченко (карате традиційне), Олександр Синякевич (більярдний спорт), Ігор Зюнзя (таеквон-до ІТФ).
Кращі спортсмени області 2016 року зі спорту інвалідів: Євген Зінов'єв (футбол), Ольга Свідерська, Андрій Деревінський (плавання), Анастасія Мисник (легка атлетика), Сергій Фомін (стрільба кульова).
Кращі тренери області 2016 року зі спорту інвалідів: Олена Кузніцова плавання), Олег Соколовський (легка атлетика), Олена Ібрагімова (стрільба кульова).
Краща команда області 2016 року з ігрових видів спорту: «КНТУ – Єлисаветград» (бейсбол).
Кращий тренер області 2016 року з ігрових видів спорту: Юрій Бойко (бейсбол).

nag1 7

nag1 4

nag1 1

nag1 8

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв