У Кропивницькому відкрили змагальний велосезон (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1524

Змагальний велосезон відкрили у Кропивницькому всеукраїнськими змаганнями «Кубок космонавтики» та відкритим чемпіонатом області та міста з велоспорту на шосе.

Впродовж двох днів на Аджамському шосе 156 спортсменів із 16 команд розігрували нагороди у груповій гонці, індивідуальній гонці пролог та парній гонці.    
На трасі боротьбу вели  спортсмени з Миколаєва, Дніпра, Нікополя, Первомайська, Кременчука, Кривого Рогу та представники велосипедних шкіл області з Олександрії, Знам’янки, Знам’янського району (с. Мошорине), Новгородки. Двома командами були представлені кропивничани - вихованцями КДЮСШ №1 та обласної школи вищої спортивної майстерності.
velo cup kosmonavtiky 7velo cup kosmonavtiky 6

Головний суддя змагань Юрій Симоненко лишився задоволений проведеними змаганнями: «Декілька останніх років ми не проводили традиційний турнір «Кубок космонавтики», тому цьогоріч до нас приїхала велика кількість бажаючих взяти участь у стартах. Дуже широкою була і географія, адже на Аджамському шосе окрім велосипедистів нашої обласної федерації, змагалися спортсмени ще трьох областей – Миколаївської, Дніпропетровської та Полтавської.  Був приємно вражений, коли допомогти фінансово у проведенні відгукнувся мій колега з Черкас Михайло Калініченко. Свого часу він брав участь у наших гонках, можна сказати виріс на цій трасі, і в знак подяки допоміг у придбанні нагород кращим спортсменам. Даними змаганнями ми відкрили сезон, який, сподіваюся, буде вдалим для велоспортсменів Кіровоградщини».

Переможці та призери змагань:

Групова гонка 54 км чоловіки та юніори 2000 р.н. і старші: 1 - Бондаренко Руслан (Кропивницький), 2 - Крот Ігор (Кропивницький), 3 - Шелест Артем (Первомайськ).
Групова гонка 54 км жінки та юніорки 2000 р.н. і старші: 1 - Гуцан Олена (Кропивницький), 2 - Бабука Єлізавета (Кропивницький), 3 - Сокур Катерина (Кропивницький).
Групова гонка 54 км юнаки 2001 - 2002 р.н.: 1 - Шутко Владислав (Кропивницький), 2 - Чугунов Денис (Кропивницький), 3 - Пилипчук Богдан (Миколаїв).
Групова гонка 18 км юнаки 2003 - 2004  р.н.: 1 - Кость Віталій (Миколаїв), 2 - Зимірєв Олег (Миколаїв), 3 - Єрмак Марк (Дніпро).
Групова гонка 18 км дівчата 2001 - 2002 р.н.: 1 - Митько Валерія (Первомайськ), 2 - Табаченко Елизавета    (Миколаїв), 3 - Григорина Лілія (Первомайськ).
Групова гонка 18 км дівчата 2003 р.н. і молодші: 1 - Марущук Алла (Знамянський р-н), 2 - Антонова Анастасія (Первомайськ), 3 - Філева Ангеліна (Кропивницький).
Групова гонка 18 км юнаки 2005 р.н. і молодші: 1 - Федорчук Максим  (Знамянка), 2 - Тєсцов Євген (Кропивницький), 3 - Андрєєв Іван (Знамянка).
velo cup kosmonavtiky 1velo cup kosmonavtiky 5Гонка пролог 3 км чоловіки та юніори 2000 р.н. і старші: 1 - Шелест Артем (Первомайськ), 2 - Крот Ігор (Кропивницький), 3 - Шевельов Євген (Новгородка).
Гонка пролог 3 км жінки та юніорки 2000 р.н. і  старші: 1 - Гуцан Олена, (Кропивницький), 2 - Бабука Єлізавета (Кропивницький), 3 - Сокур Катерина (Кропивницький).
Гонка пролог 3 км юнаки 2001 - 2002 р.н.: 1 - Крячко Євген (Кропивницький), 2 - Коношко Назар (Кропивницький), 3 - Вдовіченко Богдан (Первомайськ).
Гонка пролог 3 км юнаки 2003 - 2004  р.н.: 1 - Кость Віталій (Миколаїв), 2 -  Єрмак Марк (Дніпро), 3 - Зимірєв Олег (Миколаїв).
Гонка пролог 3 км дівчата 2001 - 2002 р.н.: 1- Горбарук Лілія (Нікополь), 2 - Митько Валерія (Первомайськ), 3 - Григорина Лілія (Первомайськ).
Гонка пролог 3 км дівчата 2003 р.н. і молодші: 1 - Марущук Алла (Знамянський р-н), 2 - Івко Анастасія (Кременчук), 3 - Ротт Ангеліна (Кропивницький).
Гонка пролог 3 км юнаки 2005 р.н. і молодші: 1- Тєсцов Євген (Кропивницький), 2 - Федорчук Максим (Знамянка), 3 - Андрєєв Іван (Знамянка).
Гонка пролог 3 км ветерани:  - Фірсов Віктор (Дніпропетровська), 2 - Ткаченко Володимир (Кропивницький), 3 - Тедоренко Валентин (Кропивницький).
velo cup kosmonavtiky 3

Парна гонка 10 км чоловіки та юніори 2000 р.н. та старші: 1 - Крот Ігор- Науменко  Олексій (Кропивницький), 2 - Шевельов Євген (Новгородка)-Бондаренко Руслан (Кропивницький), 3 - Пастух Дмитро-Шелест Олександр (Кропивницький).
Парна гонка 10 км жінки та юніорки 2000 р.н.та старші: 1 Гуцан Олена - Демидова Олена    (Кропивницький), 2 - Бабука Єлізавета - Сокур Катерина (Кропивницький), 3 - Жовтенко Єлізавета - Пташинська Валентина (Кропивницький).
Парна гонка 10 км юнаки 2001 - 2002 р.н.: 1 - Крячко Євген - Коношко Назар (Кропивницький), 2 - Руденко Євген-Шутко Владислав (Кропивницький), 3 - Вдовіченко Богдан (Первомайськ) - Чугунов Денис (Кропивницький).
Парна гонка 10 км юнаки 2003 - 2004  р.н.: 1 - Кость Віталій - Зимірєв Олег (Миколаїв), 2 - Константинов Артур (Новгородка) - Чугунов Микита (Кропивницький), 3 - Сорочан Данило - Крижанівський Олег (Знамянський р-н).
Парна гонка 10 км дівчата 2001 - 2002 р.н.: 1 - Табаченко Елизавета (Миколаїв) - Івко Анастасія (Кременчук), 2 - Горбарук Лілія (Нікополь) - Івасютин Вікторія (Кропивницький), 3 - Митько Валерія - Григорина Лілія (Первомайськ ).
Парна гонка 10 км дівчата 2003 р.н.та молодші: 1 Марущук Алла-Нечитайло Наталія (Знамянськийц р-н), 2 - Ротт Ангеліна - Філева Ангеліна (Кропивницький), 3 - Антонова Анастасія (Первомайськ) - Сокур Надія (Кропивницький).
Парна гонка 10 км юнаки 2005 р.н.та молодші: 1 - Федорчук Максим - Андрєєв Іван (Знамянка), 2 - Тєсцов Євген - Микитюк Володимир (Кропивницький), 3 - Кривенко Богдан - Пашин Артем (Кропивницький)
Парна гонка 10 км ветерани: 1 - Фірсов Віктор (Дніпропетровська) - Романів Роман (Кривий Ріг), 2 - Ткаченко Володимир - Кравцов Олег (Кропивницький), 3 - Тедоренко Валентин (Кропивницький) - Балобанов Михайло (Дніпропетровська).
velo cup kosmonavtiky 8

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв