Баскетболісти «Золотого вєка» програли першу домашню гру «Хіміку-2» (ФОТО)

Кількість переглядів - 474

БК «Золотой вєк» програв першу гру домашнього туру южненському «Хіміку-2» сьогодні, 21 квітня, і практично втратив шанси вийти до фіналу чотирьох.

На спортивному майданчику факультету фізичного виховання ЦДПУ майже весь поєдинок пройшов у рівній боротьбі, але завдяки вдало проведеній кінцівці, гості втретє в цьому сезоні перемогли команду Андрія Білозерського.
Стартову чверть краще провели «золоті», однак у другій 10-хвилинці суперники нівелювали відставання. На рівних команди боролися і в третьому відрізку гри, після якого кропивницькі баскетболісти були попереду лише на одне очко - 69:68. До середини 38-ї хвилини команди ішли рівно, але на вирішальний відрізок більше сил лишилося в «хіміків» не в останню чергу завдяки довшій лавці запасних, яка налічувала сім гравців рівноцінного складу. У «Золотого вєка» натомість в обоймі було лише троє запасних.
За рахунку 83:83 гості краще провели кінцівку, збільшивши свою перевагу до восьми очок (91:83). Все на що спромоглися наші баскетболісти - скоротили відставання до двох очок, та южненці довели гру до своєї звитяги. У підсумку «Золотой вєк» програв з рахунком 92:98.

IMG 20170421 212754

IMG 20170421 212734

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) - БК «Хімік-2» (Южне) - 92:98 (27:19, 21:27, 21:22, 23:30).

На звично високому рівні матч провели наші баскетболісти Олександр Дробязко (28 очок, 12 підбирань) і Андрій Куліш (23, 13). Намагався допомогти команді Андрій Горбатюк (11 очок, 6 результативних передач). Решті гравців не вдалося подолати 10-очковий бар’єр результативності.
Завтра команди проведуть гру-відповідь. Початок о 12:00.