Кропивницькі баскетболісти взяли реванш у южненського "Хіміка-2" (ФОТО)

Кількість переглядів - 636

БК "Золотой вєк" у грі-відповіді домашнього туру вищолігового чемпіонату України реваншувався за учорашню поразку южненському "Хіміку-2".

Сьогодні, 22 квітня, на домашній арені - спортивному залі факультету фізичного виховання ЦДПУ, кропивничани перемогли з розгромним рахунком 109:72.
Для господарів гра складалася легко зі стартових хвилин, коли вони заволоділи ініціативою, заробили суттєвий гандикап і не дозволили суперникам жодного разу суттєво скоротити відставання. Таке дивне перевтілення южненців закономірним, адже керманич "Хіміка-2" Олександр Пащенко дав відпочити гравцям основи, які вже вирішили турнірне завдання по виходу до фіналу чотирьох, а тому на майданчику нашим баскетболістам сьогодні протистояли і водночас набиралися ігрової практики переважно резервісти южненців.
Вже після першої чверті підопічні Андрія Бєлозерського вели в рахунку 34:15.

zv himik 2 3

У сьогоднішній грі суперники дозволяли кропивничанам діяти швидко, комбінаційно, влучно кидати як з середньої так і з дальньої відстані. Були певні хвилювання, коли ключовий гравець і капітан "золотих" Богдан Сосой вже на 13-й хвилині гри заробив третій фол, але в іншому все складалося добре. Господарі продовжували утримувати відчутну перевагу, яка до великої перерви сягнула 23 очок - 63:40.
До 24 хвилини на трьох фолах сиділи вже одразу чотири гравці основи "Золотого вєка". До капітана приєдналися Олександр Дробязко, Гліб Бузько та Андрій Куліш. Резервісти южненців поступалися класом, відтак до завершення третьої чверті господарі майданчика практично зняли питання щодо переможця, ведучи в рахунку 94:55. Заключна чверть була єдиною, в якій результативнішими були гості. В ній "хіміки" випередили "золотих" на два очки, але загалом це не надто засмутило місцевих баскктболістів, які святкували перемогу 109:72.
zv himik 2 2

БК "Золотой вєк" (Кропивницький) - БК "Хімік-2" (Южний) – 109:72 (34:15, 29:25, 31:15, 15:17).

Серед гравців "Золотого вєка" одразу шість баскетболістів подолали 10-очковий рубіж: Олексій Масальський (12 очок, 10 передач), Олександр Дробязко (27 очок), Андрій Куліш (27 очок), Євген Ворнік (12 очок), Гліб Бузько (12 очок) і Владислав Рижов (11 очок). Разом із рештою гравців це дозволило кропивничанам взяти впевнений реванш у «Хіміка-2» за вчорашню та дві попередні поразки у Южному.

zv himik 2 1

Шанси на вихід до фіналу чотирьох у команди Андрія Білозерського лишаються, проте для цього нашим баскетболістам необхідно виграти решту ігор регулярного чемпіонату - вдома двічі здолати лідера Івано-Франківську "Говерлу", та виграти виїзний тур у "Львівської політехніки".