"Олександрія" перервала шестимачеву безвиграшну серію (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 645

В матчі 26-го туру Ліги Парі-Матч футболісти «Олександрії» на домашньому полі мінімально перемогли донецький «Олімпік» (1:0), перервавши свою безвиграшну серію, що налічувала шість матчів.

Команда Володимира Шарана провела в атаках перший тайм, але реалізувати жоден зі своїх моментів не змогла. Спроби господарів забити досягли мети на початку другого тайму, коли єдиний гол у матчі забив Артем Полярус. Розпочав атаку Василь Грицук пасом на Сергія Старенького, той виконав простріл, який ударом головою замкнув Полярус – 1:0.
Гості свої нагоди відігратися не використали. Гравець «Олімпіка» Моха спочатку не зміг обіграти Владислава Леванідова, вийшовши віч-на-віч, а в другій спробі його удар пройшовся поряд зі стійкою.
Олександрійці втримали мінімальну перевагу, що принесла їм довгоочікувану перемогу.

ФК «Олександрія» - «Олімпік» (Донецьк) – 1:0 (0:0)
22 квітня 2017 року (субота). Початок о 17:00. Олександрія. Стадіон КСК «Ніка», 2100 глядачів, +11С. Ліга Парі Матч, 26-й тур.

«Олександрія»: Леванідов, Сімінін, Огіря, Пономар (Прийомов, 71), Цуріков, Полярус (Леонов, 73), Грицук – к/к (Мягков, 76), Шендрік, Старенький, Банада, Басов.
Запасні: Новак, Бондаренко, Чеботаєв, Чантурішвілі.
Головний тренер – Володимир Шаран

«Олімпік»: Махарадзе, Гришко – к/к, Сергійчук (Гринь, 62), Моха, Шестаков (Федорів, 79), Немчанінов, Еммерсон, Олійник, Цимбалюк, Хомутов (Поступаленко, 62), Богданов.
Запасні: Котляров, Жураховський, Брікнер
Головний тренер – Роман Санжар

Попередження: А. Шендрік (42), А. Полярус (55), В. Леванідов (90+2), В. Прийомов (90+4) – Д. Немчанінов (90)
Гол: 1:0, Полярус Артем (48).

Наступну гру "Олександрія" проведе на виїзді 30 квітня проти донецького "Шахтаря", який де-факто оформив чемпіонство після звитяги в останньому турі над київським "Динамо".