Кропивницька "Зірка" знову програла "Сталі" (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 742

Кропивницька "Зірка" у гостях в 26-му турі Ліги Парі-Матч сьогодні, 23 квітня, програла кам’янській «Сталі» з рахунком 0:1.

Після останньої зустрічі, що відбулася між командами у березні цього року, в команди Романа Монарьова лишилися неприємні спогади, адже на цьому ж стадіоні "Метеор" наші футболісти зазнали болючої поразки з рахунком 0:3.
Перший тайм не був багатим на моменти: команди почергово проявляли активність, загострювали гру, однак нічого небезпечного не створили.

Одразу по перерві лише сейв Євгена Паста врятував ворота "Зірки" від неминучого голу. Наш воротар у стрибку витягнув удар Дениса Васіна зі штрафного. Червоно-жовті відповіли ударом Есеоли, якому асистував Артем Сітало, але його удар був заслабким, щоб нести серйозну небезпеку голкіперу "Сталі" Олександру Бандурі. Не використав свій момент при пробитті штрафного і Андрій Бацула, хоча м'яч і пролетів після його удару впритул зі стійкою воріт суперників.
Визначальною стала 70-а хвилина, коли арбітр Ігор Пасхал показав другу жовту картку Есеолі, вирішивши, що Адерінсола симулював у нападі.
За 20 хвилин, що лишалися, господарі зуміли реалізувати чисельну перевагу. Та спочатку зіркові навіть у меншості попсували нерви місцевим футболістам і глядачам стадіону "Метеор". Небезпечно пробивав Олександр Акименко, удар якого парирував воротар сталеварів, не використав перспективний момент Федеріко Перейра. А на 81-й хвилині "Зірка" пропустила: Леандро, обігравшись із партнером, і не без допомоги власної руки, пробив у дальню дев’ятку воріт Євгена Паста – 1:0.
У компенсовані хвилини останній шанс зрівняти рахунок мав Артем Сітало, однак його удар із розвороту в дотик, був заслабким.

«Сталь» (Кам’янське) – «Зірка» (Кропивницький) – 1:0 (0:0).
23 квітня 2017 року (неділя). Початок о 14:00. Дніпро. Стадіон «Метеор». 445 глядачів. +12⁰ С. Ліга Парі-Матч, 26-й тур.

«Сталь»: 12. Бандура Олександр, 20. Пашаєв Павло, 32. Іщенко Микола, 15. Шабанов Артем, 2. Леандро, 91. Карасюк Роман, 6. Каленчук Максим (к/к), 8. Малакян Гор (13. Стаменковіч Мілош, 74), 9. Малакян Едгар (94. Задерака Максим, 69), 39. Васін Денис, 16. Карікарі Кваме Ампонса (21. Климчук Юрій, 82). Запасні: 79. Паньків Юрій, 4. Кравченко Антон, 17. Кузик Орест, 93. Дебелко Роман. Головний тренер: Кучук Леонід.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Перейра Федеріко Ернан (к/к), 5. Наілсон, 7. Драченко Максим (27. Дришлюк Кирило, 83), 9. Щедрий Артем (77. Чичиков Олексій, 70), 10. Есеола Адерінсола Хабіб, 11. Бацула Андрій, 14. Сітало Артем, 20. Фатєєв Дмитро, 28. Полегенько Павло, 99. Жуков Микита (50. Акименко Олександр, 67). Запасні: 41. Льопка Роман, 15. Збунь Олексій, 95. Попов Роман. В. о. головного тренера: Монарьов Роман.
Гол: 1:0, Леандро (82).
Попередження: Перейра Федеріко Ернан (25), Есеола Адерінсола Хабіб (29), Карікарі Кваме Ампонса (45+2), Жуков Микита (49), Драченко Максим (51), Шабанов Артем (55), Васін Денис (58), Каленчук Максим (60), Малакян Едгар (61), Малакян Гор (63), Есеола Адерінсола Хабіб (70), Задерака Максим (77).
Вилучення: Есеола Адерінсола Хабіб (70, друга жовта картка).

Наступну гру "Зірка" проведе 29 квітня у Кропивницькому проти львівських "Карпат".