Петрівський «Інгулець» програв одному з лідерів чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 596

Петрівський «Інгулець» на своєму полі у 26-му турі першолігового чемпіонату України 23 квітня програв одному з лідерів рівненському «Вересу», пропустивши гол у компенсований час.

Рівненчани відкрили рахунок на стадіоні в селищі Петрове вже на 14-й хвилині, коли Дмитро Козьбан головою замкнув флангову подачу.

Команда Сергія Лавриненка зрівняла рахунок у середині першого тайму. Євген Немтінов заробив штрафний удар на половині поля суперника. Сам же потерпілий виконав стандартне положення – м’яч від рук голкіпера відлетів у центр штрафного майданчику «Вереса», звідки його Олександр Медведєв переправив у сітку воріт – 1:1.
DSCN4660

Перемогу «Вересу» приніс гол, забитий у компенсовані хвилини матчу: після подачі кутового Сергій Борзенко виграв боротьбу у захисника господарів і вдруге примусив капітулювати Геннадія Ганева.
Поразка вплинула на розташування «Інгульця» у турнірній таблиці чемпіонату, який із 27 очками опустився на 14-е місце. «Верес» же закріпився на третьому місці, маючи в активі 55 очок.
DSCN4675

«Інгулець» — «Верес» — 1:2 (1:1) (Медведєв, 27 – Козьбан, 14; Борзенко, 90+2)

«Інгулець»: Ганєв, Елла Кен, Запорожець, Клименко, Мішуренко (Джанелідзе, 22), Медведєв, Коцюмака, Світличний, Ткачов, Кретов (Боровський, 68), Немтінов (Рябушко, 76).
Запасні: Попович, Прошенко, Павелько, Сітчінава.
«Верес»: Ільющенков, Зозуля, Лухтанов, Борзенко, Западня, Кучеров, Орловський, Волошинович, Герасимець (Коблюк, 89), Степанюк, Козьбан (Морозенко, 90+5).
Запасні: Когут, Каваців, Дмитренко, Брайт.
Попередження: Запорожець, 52; Джанелідзе, 77; Елла, 90.
Вилучення: Орловський, 36.

Матч 27-го туру Першої ліги «Інгулець» проведе у гостях 30 квітня з ФК «Тернопіль» Початок о 14.00.