Петрівський "Інгулець" втретє поспіль переміг на виїзді (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 834

У 27-му турі першолігового чемпіонату України з футболу петрівськмй "Інгулець" на виїзді 30 квітня переміг аутсайдера чемпіонату ФК "Тернопіль" - 2:0.

Ця звитяга стала третьою поспіль, здобутою петрівчанами на полі суперників. Команда Сергія Лавриненка забила перший гол вже на 11-й хвилині зустрічі.  Автором взяття воріт став захисник «Інгульця» Олександр Медведєв, який випередив тернополян і результативно замкнув подачу з кутового.

Подвоїли перевагу наші земляки у другому таймі. На 61-й хвилині захисники господарів припустилися помилки, чим скористався Євген Немтінов: обікравши захисника тернопільської команди на лівому фланзі обіграв двох суперників і пробив влучно у ворота господарів – 2:0.
Після звітного туру "Інгулець набрав 30 очок і посідає у Першій лізі 14-е місце.

ФК «Тернопіль» – «Інгулець» (Петрове) – 0:2 (0:1) (Медведєв, 11; Немтінов, 61)

ФК «Тернопіль»: Воробей, Стриєшин, Клекот, Кухарський (Полянчук, 76), Кривий (Червонецький, 27), Вонс, Пришнівський, Богданов, Дульзон, Бабич, Дацюк.
«Інгулець»: Ганєв, Мучак, Рябушко (Немтінов ,17), Медведєв, Коцюмака, Боровський, Джанелідзе (Клімаков, 85), Прошенко, Павелько, Кретов, Сітчінава (Світличний, 46).
Попередження: Стриєшин, 3; Пришнівський, 24; Червонецький, 82 — Павелько, 35; Прошенко, 80; Медведєв, 86.

Гру 28-го туру футболісти з Петрово проведуть 4 травня удома проти "Колоса" (Ковалівка).