Боксери обласної федерації вдало відзмагалися на всеукраїнському турнірі

Кількість переглядів - 420

Боксери з Кропивницького та Олександрії здобули три призових місця у Білій Церкві, де пройшов всеукраїнський турнір з боксу пам ‘яті льотчика-космонавта Павла Поповича.

Двічі на п’єдестал змагань піднімалися спортсмени СДЮШОР №2. Чемпіоном вагової категорії до 81 кг став студень першого курсу факультету фізичного виховання ЦДПУ Євген Павловський (тренер Віктор Саласенко), який успішно провів три поєдинки і з усіх вийшов переможцем. Валентин Стеблін (+91 кг) став срібним призером змагань. Вихованець Вадима Саласенка лише у фіналі поступився своєму опонентові та задовольнився другим місцем.

На п’єдестал турніру піднявся і боксер Олександрійської ДЮСШ №2 Акім Чорнобривець (тренер Олександр Чорнобривець), який у вазі до 60 кг здобув бронзову нагороду.

Учасниками турніру стали 93 боксери з усіх областей України та боксери з Молдови.