Кропивницькі скелелази стали призерами чемпіонату та кубку України (ФОТО)

Кількість переглядів - 639

27-29 квітня в Нікополі (Дніпропетровська область) проходив чемпіонат України зі скелелазіння у виді програми швидкість (траса класика), та Кубок України у швидкості (траса рекорд).

Двома нагородами на змаганнях відзначилися і спортсмени Кропивницького.

Нашу область представляли шість скелелазів - вихованці комплексної ДЮСШ №1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради та обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді.
В чемпіонаті України бронзовим призером став Юрій Побережець, а його брат Сергій Побережець зупинився впритул до призового подіуму на четвертому місці. В командному заліку Кіровоградська область посіла третє місце.

IMG 2768У змаганнях Кубку України на трасі 15 метрів «рекорд» Єгор Шаповалов здобув бронзову нагороду, а Юрій Побережець вдруге став четвертим.
IMG 2769

У змаганнях взяли участь 99 найсильніших спортсменів із семи регіонів України (Дніпропетровська обл., Харківська обл., Одеська обл., Вінницька обл., Запорізька обл., Полтавська обл., і Кіровоградська обл.)

Готували наших скелелазів до змагань тренери Микола Побережець та Валентина Русінова.