Кропивницькі футболісти здобули одне очко в матчі з "Дніпром" (ФОТО,ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1731

Кропивницька «Зірка» здобула одне очко в матчі з «Дніпром». Вже на 7-й хвилині Євген Паст, воротар господарів поля, змушений був діставати м’яч з сітки власних воріт. Півзахисник дніпрян Євген Чеберко отримав м’яч ближче до центрального кола, без будь-якого спротиву пройшов вперед і пробив метрів із 20-ти, влучивши точнісінько в кут воріт.

watermarked zirr1

Кропивницька «Зірка» протягом всього тайму не змогла організувати жодної небезпечної атаки. На 17-й хвилині Максим Драченко вирішив повторити свій слалом, як у матчі з «Карпатами», та цього разу пробив низом і неточно. За кілька хвилин, після подачі з лівого флангу від Романа Попова, вигравши боротьбу в захисників на «другому поверсі», повз ціль пробив й Адерінсола Есеола.

watermarked zirr2

У середині першої половини гри на ще один дальній удар наважився Владислав Кочергін – вище воріт. Так само здалеку били Ігор Загальський та Дмитро Білоног. Удар першого був гострим, але голкіпер упорався з ним, у Білонога м’яч просто звалився з ноги. Ще пізніше команди обмінялись швидкими контрвипадами. Атаку «Дніпра» зупинив Олександр Кучеренко, випад кропивничан не пройшов через неточне закидання на Есеолу.

watermarked zirr4watermarked zirr5

За такої гри більш наполегливими виглядали підопічні Дмитра Михайленка, які припускалися менше браку й швидше переходили від оборони в атаку. Господарі грали надто академічно.

Перед початком другого тайму тренер «Зірки» Роман Монарьов провів подвійну заміну. Замість Дмитра Білонога та Романа Попова на поле вийшли Артем Сітало та Олексій Збунь.

watermarked zirr7watermarked zirr8

Артем Сітало, який став діяти трохи нижче Есеоли, додав швидкості в діях господарів. Як наслідок Ігор Загальский отримав необхідну допомогу в організації атакувальних дій, завдяки чому вдалося перехопити ініціативу.

watermarked zirr9

На початку другого тайму «Зірка» зрівняла рахунок. Господарі заробили штрафний, який виконав Ігор Загальський. Федеріко Перейра виграв верхову боротьбу й відправив м’яч в сітку воріт – 1:1.

Практично одразу, після позиційної помилки Кирила Дришлюка, Євген Паст вимушений був вибігати далеко зі своїх воріт і страхувати своїх партнерів. Воротар випередив опонента та вибив м’яч якнайдалі.

watermarked zirr10watermarked zirr13У середині другої сорокап’ятихвилинки ще одна подача Загальського зі штрафного завершилась ударом головою Олександра Кучеренка. Але м’ячем без проблем заволодів Андрій Лунін.

У компенсований арбітром час гості також виконували штрафний удар, але Євген Паст перехопив цю подачу.

watermarked zirr14watermarked zirr15

Аналогічно матчу другого кола в Кропивницькому між цими суперниками, гра завершилася нічиєю – 1:1.

На післяматчевій прес-конференції обидва тренери визнали результат гри закономірним.

Протокол:

«Зірка» (Кропивницький) – ФК «Дніпро» - 1:1 (0:1).
7 травня 2017 року (неділя). Початок о 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». 4110 глядачів. + 27 С. Ліга Парі-Матч, 28 тур.
Арбітр: Кутаков Дмитро (Бровари).
Асистенти арбітра: Корнійко Олександр (Миргород), Шлончак Семен (Черкаси).
Четвертий арбітр: Головков Олександр (Сєверодонецьк).
Спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Слов’янськ).
Офіцер безпеки ФФУ: Пихтін Микола (Миколаїв).
Директор матчу ФФУ: Калита Михайло (Миколаїв).

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Перейра Федеріко Ернан (к/к), 7. Драченко Максим, 10. Есеола Адерінсола Хабіб, 18. Кучеренко Олександр, 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор, 26. Білоног Дмитро (14. Сітало Артем, 46), 27. Дришлюк Кирило (99. Жуков Микита, 73), 28. Полегенько Павло, 95. Попов Роман (15. Збунь Олексій, 46). Запасні: 41. Льопка Роман, 9. Щедрий Артем, 23. Маткобожик Олександр, 50. Акименко Олександр. В.о. головного тренера: Монарьов Роман.

ФК «Дніпро»: 12. Лунін Андрій, 2. Влад Александру Ніколае, 3. Адамюк Володимир, 9. Вакулко Юрій, 10. Кочергін Владислав, 15. Довбик Артем (87. Кожушко Олег, 71), 23. Чеберко Євген, 33. Нагієв Дмитро (25. Когут Ігор, 76), 39. Сваток Олександр (к/к), 7. Лопирьонок Максим, 99. Луньов Максим. Запасні: 1. Баштаненко Олексій, 14. Чеберячко Євгеній, 19. Хучбаров Каміль, 22. Сафронов Олександр. В.о. головного тренера: Михайленко Дмитро.