«Олександрія» програла у Запоріжжі «Зорі» та втратила шанси на медалі (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 621

У 29-му турі Ліги Парі-Матч «Олександрія» сьогодні, 13 травня, зазнала поразки від «Зорі» та вибула з боротьби за нагороди елітного футбольного дивізіону.

Для перемогли на стадіоні «Славутич-Арена» в Запоріжжі луганчанам вистачило одного голу, забитого з пенальті на початку другого тайму.
Номінальні господарі поля активно діяли у першому таймі і мали декілька гольових моментів, однак не зуміли їх реалізувати. Ситуація для команди Володимира Шарана ускладнилася, коли незадовго до перерви олександрійці опинилися в меншості. На 40-й хвилині воротар жовто-чорних Андрій Новак зіграв руками за межами штрафного майданчика, виправляючи помилку своїх захисників, за що отримав червону картку. Його місце зайняв  Владислав Леванідов, а поле залишив Сергій Старенький. Новий страж воріт «Олександрії» у двох випадках рятував команду, однак на 51-й хвилині він був безсилий після призначеного пенальті за порушення правил у власному штрафному майданчику Павлом Мягковим, який збив Пауліньо. Бразильський капітан луганської «Зорі» Рафаель Форстер з точки не схибив, результативно пробивши центром.
Гості за матч лише єдиний раз були близькими до взяття воріт «Зорі», коли вже на доданих хвилинах першого тайму Артем Полярус скористався помилкою захисників і небезпечно пробивав низом, однак м’яч влучив у ліву стійку воріт.

Після звітного туру луганчани закріпили за собою реноме фаворита в боротьбі за «бронзу», а «Олександрія» не лише практично втратила шанси на «бронзу» чемпіонату, але і ускладнила собі задачу в боротьбі за потрапляння до Ліги Європи. Зараз головне для команди Володимира Шарана – увійти в єврокубкову зону, за яку команда вестиме боротьбу з «Чорноморцем». Обидві команди мають по 37 очок, і ділять 5-6 місця чемпіонату. Вирішальною у цій боротьбі стане гра 30-го туру, яку олександрійці проведуть удома 21 травня саме з одеситами. Початок матчу о 19:30.

ФК «Зоря» (Луганськ) - ФК «Олександрія» – 1:0 (0:0)
13 травня 2017 року (субота). Початок о 17:00. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена».  1400 глядачів, +  21С. Ліга Парі-Матч, 29 тур.