Кропивницький скелелаз переміг на юнацькому Кубку Європи (ФОТО)

Кількість переглядів - 1124

Скелелаз із Кропивницького Ярослав Ткач став переможцем Кубку Європи серед юнаків та юніорів, що 12-13 травня проходив у польському місті Тарнов.

Змагання проводилися у програмі швидкість «формат рекорд» на стіні висотою 15 метрів, а за їхні нагороди боролися 61найсильніших спортсменів Європи, в тому числі 10 скелелазів, які представляли збірну України.

Кіровоградську область представляли два скелелази Ярослав Ткач і Єгор Шаповалов – вихованці комплексної ДЮСШ №1 відділу фізичної культури та спорту міської ради Кропивницького та обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
За результатами змагань у групі юнаків 2000-2001 років народження, Ярослав Ткач став чемпіоном, а Єгор Шаповалов увійшов до десятки кращих спортсменів, посівши 9 місце.
TkachГотували спортсменів до змагань тренери, Микола Побережець та Валентина Русінова.