Майстри бойового самбо Кіровоградщини вдало виступили на кубку та чемпіонаті України (ФОТО)

Кількість переглядів - 910

Представники федерації бойового самбо Кіровоградщини домоглися високих результатів на Кубку України серед чоловіків і молоді та чемпіонаті України серед юнаків і юніорів.

Обидва старти проходили 13-14 травня в смт Підгірці Київської області. Команда нашої області, представлена бійцями Кропивницького, Знам’янки та Олександрівки здобула сім медалей різного ґатунку та посіла друге командне місце в чоловічому заліку. Обійшли наших самбістів лише спортсмени Київщини.
Csambo 1Досягти такого високого результату нашим спортсменам вдалося завдяки успішним індивідуальним виступам, де кропивничанин Роман Майнич (82кг) і знам’янчанин Владислав Ільїн (90 кг) тріумфували третій рік поспіль, а другий представник обласного центру Андрій Турчин був третім у ваговій категорії до 74 кг.
Три призових місця посіли наші майстри бойового самбо в молодіжному заліку. Знам’янчанин Михайло Сайфутдінов (74 кг) виграв Кубок України, Богдан Прозоров (68 кг) і Віталій Шишмарьов (74 кг) із Кропивницького стали срібними призерами.
Іван Тороп (45 кг) із Олександрівки посів друге місце чемпіонату України серед юнаків.
До змагань спортсменів готували В’ячеслав Шульга, Олексій Слуцький і Олександр Серединський.
Csambo 2Наступним стартом для провідного спортсмена федерації Романа Майнича буде участь у чемпіонаті Європи з бойового самбо та чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу, що пройдуть майже в одні строки у Хорватії наприкінці липня. За словами голови обласної федерації бойового самбо Вячеслава Шульги, великі шанси поїхати до Хорватії мають і Богдан Прозоров з Віталієм Шишмарьовим.