Кропивницькі стрільці з вадами слуху стали володарями 10 медалей чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 1660

Кропивницькі снайпери здобули десять медалей на Чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів із вадами слуху, що 14-18 травня проводився у Львові.

2017 05 15

Сім нагород нашій команді принесли вихованці комплексної ДЮСШ №3.
Чотириразовим медалістом став майстер спорту міжнародного класу Олександр Костик у стрільбі з пневматичної та малокаліберної гвинтівки. Чемпіонське звання він здобув у вправі ГП-50 (пневматична гвинтівка, стоячи, змагання змішаних пар – міх), двічі був срібним призером у вправах ГП-6 (пневматична гвинтівка, стоячи, дистанція 10 метрів), на якій є діючим чемпіоном і рекордсменом світу та МГ-9 (малокаліберна гвинтівка, лежачи, дистанція 50 метрів). Вчетверте він піднявся на призовий подіум у вправі МГ-6 (малокаліберна гвинтівка, стрільба з трьох положень – з коліна, лежачи і стоячи, дистанція 50 метрів), де виборов «бронзу».

Тричі до числа призерів входив заслужений майстер спорту, чемпіон світу, пістолетчик Сергій Фомін. Він посів друге місце у вправі МП-6 (малокаліберний пістолет, стоячи, дистанція 50 м, 60 пострілів). Виступи на вогневому рубежі у вправах ПП-3 (пневматичний пістолет, стоячи, дистанція 10 м, 60 пострілів) і МП-8 (малокаліберний пістолет, швидкісна стрільба стоячи по п’яти мішенях, що з’являються, дистанція 25 м).

Свій внесок до скарбнички збірної області зробила і вихованка реабілітаційної ДЮСШ «Інваспорт» Юлія Балацька. Вона завоювала три «бронзи» у стрільбі з гвинтівки: вправа МГ-9 (малокаліберна гвинтівка лежачи, дистанція 50 м), МГ-5 (малокаліберна гвинтівка, стоячи) та ГП-4 (пневматична гвинтівка, стоячи, два старти по 40 пострілів, відстань 10 м).

Готували спортсменів до чемпіонату заслужені тренери України Ілгам і Олена Ібрагімови.