«Олександрія» не змогла на власному полі перемогти одеський «Чорноморець» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 542

«Олександрія», маючи чисельну перевагу, не змогла перемогти удома «Чорноморець» у 30-му турі Ліги Парі-Матч сьогодні, 21 травня.

Для обох команд сьогоднішня зустріч мала велике значення, адже колективи ведуть боротьбу за потрапляння до чільної п’ятірки, яка є перепусткою до Ліги Європи.
Маючи по 37 очок, лише за додатковим показниками команда Володимира Шарана випереджала суперників, посідаючи п’яте місце.
Стартовий відрізок активніше розпочали господарі і були близькими до того, щоб відкрити рахунок на 20-й хвилині, однак після розіграшу штрафного Андрій Гітченко головою поцілив м’яча у стійку воріт. За п’ять хвилин потому одесити взагалі лишилися в меншості, після того, як арбітр Анатолій Абдула за другу жовту картку видалив із поля Олександра Каплієнка. Та скористатися чисельною перевагою жовто-чорні не змогли, натомість дозволили суперникам забити у власні ворота. На 73-й хвилині нападник «Чорноморця» Дмитро Коркішко зіграв на випередження та результативним ударом завершив розіграш від кутової позначки.
Олександрійці зуміли доволі швидко, за чотири хвилини, зрівняти рахунок з пенальті, яке заробив Станіслав Куліш. Його у воротарській зоні «поклав» на газон захисник одеської команди. Удар з 11-метрової позначки реалізував Василь Грицук - 1:1.
До фінального свистка рахунок не змінився, тож боротьба за «п’ятірку», шанси на яку зберігають обидві команди, продовжиться у двох заключних турах чемпіонату.

ФК «Олександрія» (Олександрія) - «Чорноморець» (Одеса) - 1:1 (0:0).

21 травня 2017 року. Ліга Парі-Матч (1−6 місця). 30-й тур. Олександрія. Стадіон КСК «Ника». Початок матчу о 19:30. 3280 глядачів, +17 С.

"Олександрія": Леванідов, Басов, Банада, Чеботаєв (Прийомов 69), Грицук, Гітченко, Запорожан, Полярус, Цуріков, Пономар (Чантурішвілі 80), Куліш.
Запасні: Рудик, Сімінін, Огіря, Бондаренко, Старенький
Головний тренер – Володимир Шаран

"Чорноморець": Безрук, Каплієнко, Данченко, Третьяков (Машнін 46), Люлька, Хобленко (Кабан 82), Андрієвський, Коркішко (Мусолітін 90), Ковалець, Аблітаров, Азацький.
Запасні: Канєвцев, Татарков, Сільвіо, Барілко