Скелелази з Кропивницького на чемпіонаті України відзмагалися впритул до п’єдесталу пошани (ФОТО)

Кількість переглядів - 675

Кропивницькі скелелази фінішували впритул до призових місць на чемпіонаті України.

125 чоловіків і 105 жінок - найсильніших спортсменів із дев’яти регіонів України виборювали нагороди 16-21 травня у Дніпропетровську в чотирьох видах програми : швидкість, трудність, болдеринг, багатоборство.

Кіровоградську область представляли шість спортсменів, вихованці комплексної ДЮСШ №1 міської ради Кропивницького, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
В командному заліку серед регіонів збірна нашої області посіла в швидкості та багатоборстві четверті місця, а в трудності й болдерингу – п’яті.
DSCN8165 copy

До числа кращих спортсменів України в швидкості на трасі «рекорд» (висота 15 метрів із від'ємним нахилом 5 градусів) увійшли четверо кропивничан.
Програвши чемпіону Констянтину Павленку 0,67 секунди, Ярослав Ткач, для якого це був перший старт на дорослому чемпіонаті України, показав п’ятий результат (7,28 сек). Євгенія Чернявська посіла восьме місце в трудності і 11 в багатоборстві. Сергій Побережець вправу на трудність завершив 11-м.
Юрій Побережець був 12-м у болдерингу (серія надважких коротких трас).