Петрівський «Інгулець» переграв «Гірник-спорт» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 505

«Інгулець» з Петрово у 32-му турі першолігового чемпіонату України 22 травня на домашньому полі переміг «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів – 2:0.

Господарі виявилися більш вмотивованими в поєдинку представників нижньої частини турнірної таблиці. На 10-й хвилині підопічні Сергія Лавриненка відкрили рахунок, коли після передачі капітана Євгена Запорожця нападник Олександр Мішуренко реалізував вихід один на один з голкіпером.

Другий гол інгульчани забили на останній хвилині основного часу. Артем Прошенко подав зі штрафного, а Роман Світличний головою пробив по воротах – голкіпер Антон Ситников відбив м’яч перед собою і першим на добиванні був Микита Ткачов – 2:0.

Завдяки цій перемозі «Інгулець», набравши 38 очок і посідаючи 13-е місце, остаточно уберіг себе від зони перехідних матчів за збереження прописки в Першій лізі та без психологічного тягара готуватиметься до наступного поєдинку з «Сумами», що пройде 27 травня у селищі Петрове. Початок матчу о 17.00.

«Інгулець» (Петрове) - «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 2:0 (1:0)

«Інгулець»: Ганєв, Запорожець (Прошенко, 75), Мучак, Клименко, Коцюмака, Світличний, Павелько, Ткачов, Січінава (Немтінов, 64), Вечтомов, Мішуренко (Шарко, 69).
«Гірник-Спорт»: Ситников, Носарєв (Курелєх, 46), Кравчук, Коваленко, Цапій, Сахневич, Разуваєв (Панасенко, 66), Ченбай, Шевчук, Дячук (Фаюк, 58), Корольков.

Голи: 1:0, Мішуренко Олексанлр (10); 2:0, Ткачов Микита (90).
Попередження: Січінава, 32 — Кравчук, 29; Носарєв, 45.