Повідомлення

Студенти кропивницьких вишів визначили найсильніших із армрестлінгу (ФОТО)

Кількість переглядів - 929

У Донецькому національному медичному університеті 25 травня відбувся чемпіонат із армреслінгу серед студентів вищих навчальних закладів Кропивницького.

18741908 1360437003993268 536957664 n

До змагань долучилися студенти медичного університету, медичного коледжу ім. Мухіна, льотної академії, педагогічного та технічного університетів, повідомляють на сторінці Донецького національного медичного університету у Facebook.

18788196 1360437010659934 25923999 n

Участь у турнірі взяли понад 40 хлопців і дівчат, а оскільки у згаданих вузах навчається молодь із різних країн, то вони носили інтернаціональний характер. За нагороди боролися студенти з України, Узбекистану, Гани та Єгипту.

Перед стартом усі учасники пройшли реєстрацію та зважування задля розділу за ваговими категоріями. Суддівство проводили президент обласної федерації армреслінгу Ігор Поцелуйко та тренер фітнес-клубу «Зірка» Олександр Шаповалов.

18741198 1360437013993267 133859377 n

Першими у боротьбу вступили дівчата, яких загалом було сім. Перемогла тут Ірина Ткаченко. Решту призових місць розподілили відповідно Надія Терещенко та Катерина Чорна.

Хлопці змагалися у трьох вагових категоріях. В кожній боротьба була доволі напруженою. У вазі до 75 кг переміг Роман Антішин. Друге місце посів Владислав Загорський, а третє Амур Ісмаїл. У другій категорії змагалися чоловіки вагою до 85 кг. Найсильнішим у ній виявився призер всеукраїнських змагань із армспорту Віктор Лосінський. Нагороди за друге-третє місця отримали Євген Перев'язко та Дмитро Лисоконь.

У найважчій ваговій категорії – понад 85 кг не було рівних Сергію Полякову. «Срібло» в активі Олександра Демури, а бронзову нагороду виборов Володимир Фулга.

18718143 1360437000659935 1663671847 n

Після турніру переможці вагових категорій провели спаринги за абсолютне чемпіонство. Перемогу та кубок у ньому здобув Віктор Лосінський.