Кропивницька «Зірка» програла заключний домашній матч чемпіонату (ФОТО)

Кількість переглядів - 1241

У заключному домашньому матчі Ліги Парі-Матч в цьому сезоні кропивницька «Зірка» сьогодні, 27 травня, зазнала мінімальної поразки від кам’янської «Сталі» та остаточно втратила шанси піднятися у чемпіонаті вище дев’ятого місця.

«Сталь» вкотре підтвердила, що є для «Зірки» незручним суперником. У поточному сезоні червоно-жовті двічі програвали команді Леоніда Кучука на виїзді, а єдиний домашній поєдинок у Кропивницькому завершився сухою нічиєю. Та й загалом футболісти «Зірки» перемагали сталеварів лише раз у далекому 2009-му році ще під час виступів у Другій лізі.
Перед матчем 31-го туру футболісти Романа Монарьова відставали від кам’янчан на три пункти та мали шанси поборотися за восьме підсумкове місце у турнірній таблиці, однак не скористалася ним.
Домашнє поле та підтримка уболівальників не дуже допомогли команді Романа Монарьова у першому таймі, в якому гості мало чим поступалися господарям. По декілька небезпечних моментів створили обидві команди, які, втім, реалізувати не зуміла жодна.
syal1syal2

«Сталь» міг виводити вперед вже на 12-й хвилині Кваме Карікарі, який розстрілював ворота Паста, але Євген проявив майстерність і ефектно парирував його удар. Господарі відповіли контрвипадом, який завершував Збунь: Олексій пробив впритул із нижньою стійкою воріт Юрія Паньківа. У зіркових дещо вище воріт пробивав Олександр Кучеренко, а удар Есеоли парирував воротар гостей.
На марнотратність господарів сталевари відповіли своїм нереалізованим моментом Едгара Малакяна, коли після розіграшу штрафного він із близької відстані не влучив у ворота Паста.
Загалом тайм пройшов у рівній боротьбі в якій обидві команди виглядали гідно.
Першу половину другого тайму краще провели футболісти з Кропивницького. Вони більше контролювали м’яч, створювали моменти біля воріт суперників, але їх вкотре підвела реалізація. На 54-й хвилині невлучно пробив із вигідної позиції Максим Прядун. За чотири хвилини перетримав м'яча при виході на ворота гостей і змарнував нагоду забити Есеола. Він же не зумів правильно розпорядитися м’ячем на 63-й хвилині, коли отримав розрізний пас і виходив віч-на-віч із воротарем. Удар із вигідної позиції Адерінсола Хабіб виконав вкрай невдало. Ще одна спроба Прядуна відзначитися не несла серйозної загрози воротам Юрія Паньківа. З його ударом головою після навісу з правого флангу від Артема Сітала воротар «Сталі» впорався легко.
syal4syal5

Гості вперше у другому таймі потурбували Євгена Паста лише на 69-й хвилині, після невлучного удару здалеку у виконанні Романа Карасюка. Незабаром тривожний дзвіночок для наших футболістів пролунав, коли захисники «Зірки» дозволили Деулу Бойю на 78-й хвилині пройти лівим флангом, увійти у штрафну і прострілити - загрозу ліквідував Паст. За хвилину страж воріт червоно-жовтих був безсилий. В опорній зоні господарів стався провал, а Олександр Кучеренко не встиг відпрацювати в центрі поля, що призвело до виходу одразу трьох гравців «Сталі» на воротаря «Зірки», який лишися без підтримки партнерів. Роман Дебелко відпасував на Дениса Васіна. Останньому лишалося підставити ногу і направити м’яча у пусті ворота господарів- 0:1.
Гравці «Сталі» грамотно вибудували оборону і не дозволяли зірковим створювати серйозні моменти. Єдиний супершанс вже у компенсовані хвилини не використав Артем Сітало. Він пробивав із близької відстані, однак удар нападника «Зірки» парирував Паньків і м'яч низом прокотився впритул біля воріт суперників на кутовий. Гості теж могли забити на останніх хвилинах. Завадила цьому штанга, в яку м’яч влучив після дальнього удару Дениса Васіна.
syal7syal10syal11syal12Таким чином «Зірка» не зуміла порадувати своїх уболівальників в останньому  домашньому матчі, забронювавши за собою дев’яте підсумкове місце у Лізі Парі-Матч сезону 2016-2017 – першому сезоні у футбольній еліті після 12-річної перерви.
Заключну гру нинішнього сезону команда Романа Монарьова проведе 31 травня з «Карпатами», втім, цей матч не матиме ніякого турнірного значення, адже для львів’ян, які посідають 10-е місце, мають 24 пункти та відстають на 10 очок, наші футболісти лишаться недосяжними.syal13

«Зірка» (Кропивницький) – «Сталь» (Кам’янське) – 0:1 (0:0).
27 травня 2017 року (субота). Початок о 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». 2124 глядача. + 16 С. Ліга Парі-Матч, 31-й тур.
Арбітр: Балакін Микола (Київ).
Асистенти арбітра: Сухін Віталій (Одеса), Єремєєв Андрій (Миколаїв).
Четвертий арбітр: Грисьо Юрій (Львів).
Спостерігач арбітражу: Цимбал Сергій (Суми).
Офіцер безпеки ФФУ: Парадніков Віктор (Київ).
Директор матчу ФФУ: Володін Володимир (Херсон).

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Перейра Федеріко Ернан (к/к), 7. Драченко Максим, 10. Есеола Адерінсола Хабіб, 14. Сітало Артем, 15. Збунь Олексій, 18. Кучеренко Олександр, 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор (27. Дришлюк Кирило, 80), 28. Полегенько Павло, 29. Прядун Максим (9. Щедрий Артем, 72). Запасні: 41. Льопка Роман, 8. Лупашко Владислав, 23. Маткобожик Олександр, 50. Акименко Олександр, 99. Жуков Микита. Головний тренер: Монарьов Роман.
«Сталь»: 79. Паньків Юрій, 2. Да Сілва Леандро, 4. Кравченко Антон, 13. Стаменковіч Мілош, 21. Климчук Юрій (20. Пашаєв Павло, 79), 94. Задерака Максим, 91. Карасюк Роман, 6. Каленчук Максим (к/к), 9. Малакян Едгар (10. Деул Бой, 64), 16. Карікарі Кваме (39. Васін Денис, 63), 93. Дебелко Роман. Запасні: 12. Бандура Олександр, 32. Іщенко Микола, 17. Кузик Орест, 88. Мисик Мар’ян. Головний тренер: Кучук Леонід.

Гол: 0:1, Васін Денис (79)
Попередження: Климчук Юрій (41), Збунь Олексій (42), Задерака Максим (61), Каленчук Максим (82), Стаменковіч Мілош (86), Перейра Федеріко Ернан (90+2).