Борці з Кропивницького стали призерами міжнародного турніру в Молдові (ФОТО)

Кількість переглядів - 738

Двоє борців комплексної ДЮСШ №3 обласного центру посіли призові місця на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби, що відбувся останніми вихідними у м. Сорока (Молдова).

Змагання зібрали понад триста спортсменів, які боролися за нагороди у трьох вікових групах. Кропивничани Олександр Цуран (71 кг) і Олександр Юхимчак (75 кг) виступали серед чоловіків до 23 років. У своїх вагових категоріях спортсмени піднялися на бронзовий п’єдестал пошани.
2017 05 28 moldova

Тренер борців Микола Горбань вважає, що його підопічні виступили непогано, адже на минулорічному турнірі до числа призерів не увійшов жоден наш представник.
«Хлопці наборолися з сильними суперниками, отримали досвід міжнародних змагань, пройшли серйозну психологічну підготовку, та ще й здобули нагороди, тому оцінюю нашу поїздку до Молдови позитивно», - сказав Микола Горбань.

Учасниками турніру, що проводився 27-28 травня, стали спортсмени України, Білорусії, Румунії та Молдови.