Петрівський «Інгулець» дебютний сезон у Першій лізі завершив 13-м

Кількість переглядів - 1068

ФК «Інгулець» із Петрово посів 13-е місце за підсумками виступів у чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги сезону 2016/2017 років.

2017 05 27 InguletsОстаточне розташування команди визначилося після останнього туру, що відбувся 2 червня, в якому команда Сергія Лавриненка на виїзді у Борисполі програла ФК «Арсенал-Київ» з рахунком 0:3.
Всі три м’ячі у ворота «Інгульця» були забиті у другому таймі.
На 67-й хвилин рахунок відкрив Артем Старгородський реалізувавши вихід один на один з голкіпером, а за п’ять хвилин капітан команди господарів оформив дубль ударом зі штрафного. Третій гол «арсенальці» забили на 82-й хвилині, а його автором став Артем Пилипенко.

«Арсенал-Київ» — «Інгулець» – 3:0 (0:0)

«Арсенал-Київ»: Іванов, Семчук, Семенюк, Зозуля, Шевченко, Домбровський, Старгородський, Черненко, Матвєєв (Федосов, 26; Пилипенко, 63), Батальський, Кизилатеш (Кікірешко, 83)

«Інгулець»: Попович, Мучак (Січінава, 78), Запорожець, Кен Елла, Коцюмака, Рябушко, Боровський (Немтінов, 68), Джанелідзе (Мішуренко, 54), Павелько, Ткачов, Вечтомов.

Голи: 1:0, Старгородський Артем (67); 2:0, Старгородський Артем (72); 3:0, Пилипенко Артем (82).
Попередження: Федосов, 28; Кизилатеш, 54 – Ткачов, 40; Павелько, 83; Запорожець, 85.