На чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів у Кропивницькому господарі здобули 10 нагород

Кількість переглядів - 1472

У Кропивницькому впродовж чотирьох днів проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

2017 06 LA invasport 32017 06 LA invasport 12017 06 LA invasport 22017 06 LA invasport 5Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків і жінок. Господарі, здобули 11 нагороди.
Золоті медалі збірній області принесла дворазова срібна призерка Паралімпійських ігор (Лондон 2012, Ріо-де-Жанейро-2016) Анастасія Мисник (клас нозології F-20). Підопічна заслуженого тренера України Олега Соколовського у змаганнях атлеток з вадами розумового та фізичного розвитку переконливо виграла свою коронну вправу – штовхання ядра з результатоом 12,27 м. У метанні диску Анастасія посіла третє місце (35,48 м).
Найбільше відзначилися призовими місцями наші спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату. Сергій Алексєєв (клас нозології F-42), якого також тренує Олег Соколовський, двічі ставав віце-чемпіоном країни: у штовханні ядра з результатом 8,24 м і метнувши спис на 24,93 см.
Дворазовим срібним призером став і Михайло Берега (клас нозології F-55), метнувши диск на 10,64 м і штовхнувши ядро на 5,32 м.
Вихованець Олега Боришполя Юрій Бондаренко (клас нозології F-35) у метанні диску показав третій результат (19,27 м).
Серед жінок-опорниць вдало дебютувала Анастасія Коновальчук (клас нозології F-35). Підопічна Галини Михалюкової стала срібною призеркою у стрибках у довжину (2,59 м) і бронзовою у бігу на 100 метрів (19,57 сек).
У змаганнях легкоатлетів із вадами зору «бронзою» в метанні диску відзначився Микола Задеряка (18,85 м).
Вперше дебютував на чемпіонаті України легкоатлет-паралімпієць з села Мар’янівка Маловисківського району Роман Верезумський (клас нозології
Т-47), якого тренує Василь Лизень. Серед атлетів із ураженням опорно-рухового апарату на 100-метрівці він фінішував четвертим (12,92 сек).
В даних змаганнях взяли участь всі області України окрім АР Крим. Загалом змагалось близько 200 учасників.
2017 06 LA invasport 62017 06 LA invasport 42017 06 LA invasport 72017 06 LA invasport 82017 06 LA invasport 9