Баскетболістки Знам’янщини виграли обласні спортивні ігри (ФОТО)

Кількість переглядів - 554

У Кропивницькому відбулися змагання з баскетболу серед чоловіків і жінок у залік обласних спортивних ігор 2017 року.

На цьому турнірі Знам’янський район представляли чоловіча та жіноча команди з села Богданівка.

На груповій стадії жіноча команда з Богданівки розгромила Новоукраїнський район та поступилися суперницям з Долинського району (переможниці обласних змагань останніх років) і вийшли з групи на другому місц. У півфіналі команда зі Знам’янщини зустрічалася з переможцем групи «А» - Новомиргородським районом. Протистояння вийшло досить напруженим. Богданівська команда з рахунком 15:14 святкувала перемогу і вийшла до фіналу. У вирішальному матчі змагань знову була зустріч з баскетболістками Долинського району. Богданівським баскетболісткам вдалося здолати фаворита турніру (28:25), взявши реванш за поразку на груповій стадії. У підсумку Знам’янський район посів перше місце на баскетбольних обласних змаганнях серед жінок.
s70611 170714У змаганнях серед чоловіків богданівці посіли 5-8 місця. У своїй групі вони перемогли суперників із Голованівського району та поступилися олександрійцям і до фіналу не вийшли.