Спорт

Кращим результатом легкоатлетів Кіровоградщини на чемпіонаті України стало шосте місце

. 1075

За відсутності травмованих лідерів збірної області з легкої атлетики Дмитра Яковенка та Юлії Фірсової, найвище досягнення наших представників на командному чемпіонаті України стало шосте місце.

Одні з найголовніших національних стартів сезону проводилися минулого тижня в Луцьку на стадіоні «Авангард».
Пробитися до фіналу зумів лише Григорій Федоровський, який у підсумку на 200-метрівці посів шосте місце.
На 100-метрівці Віталію Пархоменку не вистачило 0,002 секунди, щоб вийти до фіналу. Він посів дев’яте місце.

За словами старшого тренера збірної області з легкої атлетики Володимира Абраменка, претендувати на медалі могли лише наші лідери – учасник Олімпійських ігор-2016, багаторазовий чемпіон України Дмитро Яковенко та бронзова призерка минулорічного командного чемпіонату України в приміщенні Юля Фірсова, але їм завадили травми.

«Загалом виступили рівно. У командному чемпіонаті України залік у кожному виді проводиться по одному учаснику. Нашу команду представляли лише 10 атлетів, тому збірна області посіла 15-е місце. Зараз головне, щоб наші лідери відновилися до головного старту сезону – чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих, що проходитиме в Кропивницькому 5-8 липня і стане фінальним відбором до Лондона на серпневий чемпіонат світу», - підсумував Володимир Абраменко