Юні футболісти з Кропивницького перемогли на турнірі в Ковелі (ФОТО)

Кількість переглядів - 2823

Чемпіонами міжнародного турніру з футболу «Кубок НТК Тайм» повернулися до Кропивницького вихованці заслуженого тренера України Вадима Бондаря з команди «Сапсан».

Турнір проводився у Ковелі та мав статус міжнародного, однак його учасниками стали чотири українські футбольні команди 2004 року народження і молодше.
На першому етапі вони зіграли по колу. В усіх без винятку іграх юні кропивничани доволі легко розібралися з усіма суперниками. Команду з Запоріжжя обіграли 6:0, Вінниці – 11:0, і Ковеля – 6:0.
У півфіналі футболісти «Сапсана» знову зустрілися з господарями, однак з командою, сформованою з гравців 2002-2003 р.н. Незважаючи на те, що серед підопічних Вадима Бондаря грали футболісти на 2-3 роки молодші, вони перемогли з рахунком 3:1 та вийшли до фіналу, що відбувся за 10 хвилин після півфінальної гри. Навіть втомлені кропивничани вдруге перемогли команду з Запоріжжя (4:0) та стали чемпіонами турніру.
FB IMG 1497208639593

«Я задоволений не перемогами своїх підопічних із великими рахунком, а їхнім підходом до кожного матчу, відповідальністю. Незважаючи на рівень суперників вони не грали в «півноги», а чітко виконували мої настанови, були дисциплінованими на полі. Шкода, що учасниками турніру були лише чотири команди. Кубки НТК «Тайм» - одні з наймасовіших дитячо-юнацьких футбольних турнірів в Україні, проводяться серед дітей різного віку, збираючи багато команд в тому числі з близького зарубіжжя. Можливо, на кількість учасників вплинуло рішення організаторів провести його влітку. Але ми від нього отримали користь - я переглянув найближчий резерв, дав пограти усім футболістам. Тепер на моїх вихованців чекають півторамісячні канікули, а у серпні продовжимо роботу - плануємо взяти участь у двох турнірах, а з осені продовжимо планомірну підготовку. Назва нашої команди невипадкова, адже сапсан – найшвидший хижий птах. Ці якості: швидкість, агресивність, технічність я намагаюся прищеплювати своїм вихованцям», - розповів «Гречці» керманич команди ЗТУ Вадим Бондар.