Гімнасти з Кропивницького стали бронзовими призерами Кубку України (ФОТО)

Кількість переглядів - 1513

13-16 червня у Києві на базі олімпійської підготовки у Конча-заспі проводився Кубок України і спортивної гімнастики, на якому нагородами відзначилися спортсменки з Кропивницького.

Вихованки спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Надія» у складі Катерини Шумейко, Вероніки Букати та Анастасії Ассефи стали бронзовими призерками у командних змаганнях.

2017 06 20 sg22017 06 20 sg1

У жіночому багатоборстві до фінальної частини пробилися чотири наші представниці, де найкращий результат показала Катерина Шумейко – 5 місце.
До фіналів на окремих видах пробилися чотири кропивничанки, однак втрутитися у боротьбу за медалі їм не вдалося.
Катерина Шумейко на опорному стрибку показала п’ятий результат, а на вільних вправах була восьмою. Вероніка Буката посіла шосте місце на брусах, Анастасія Ассефа стала восьмою на колоді.

Серед чоловіків єдину нагороду нашій області приніс Микола Синюхін, посівши третє місце в командних змаганнях у складі збірної міста Києва.
2017 06 20 sg3

У багатоборстві в підсумковому протоколі він розташувався на 14-му місці. Поряд із ним завершили змагання ще двоє вихованців СДЮСШОР «Надія»: Василь Ляшенко – 16 і Андрій Красножонов – 17.
У чоловічих фіналах на окремих видах до провідних вісімок вийшли Микола Синюхін (опорний стрибок – 6 місце) та Василь Ляшенко (перекладина – 8 місце).