У Кропивницькому провідні легкоатлети змагалися за нагороди юнацького чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 900

18-20 червня у Кропивницькому проводився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодше). За його нагороди на стадіоні «Зірка» боролися 630 атлетів, які представляли 24 регіони України.

Відсутні були лише атлети з автономної республіки Крим.
Однією з найчисельніших на національних змаганнях була представлена Кіровоградська область, честь якої відстоювали 73 атлети. Серед них стати призерами чемпіонату України вдалося трьом.

У стрибках у висоту «срібло» виборов Андрій Аулін з Кропивницького. Підопічний Геннадія Здітовецького зі СДЮСШОР №2 взяв планку на висоті 195 см і цього виявилося достатньо, щоб стати віце-чемпіоном країни.
«Бронзу» у стрибках у висоту здобув ще один вихованець Геннадія Здітовецького Олег Тикул. Він стрибнув у висоту на 195 см, але поступився своєму товаришеві за кількістю спроб.
Останню нагороду до скарбнички збірної області приніс Денис Баранов з Новомиргорода. Підопічний Олександра Дарієнка на дистанції 400 метрів з результатом 49,58 сек фінішував із третім часом.
В кроці від медального подіуму зупинився Павло Безшкуренко (тренери (Вячеслав Нищеменко, Геннадій Здітовецький). У стрибках у довжину з результатом 6,56 м він посів четверте місце.

До провідної десятки увійшли ще троє наших земляків. Олег Дорощук (тренер Галина Михалюкова, СДЮСШОР №2) посів п’яте місце з результатом 190 см у стрибках у висоту; Валерія Куропятник (тренер Вадим Приймак, Олександрівська ДЮСШ) була шостою на 400-метрівці (1:01:33 сек); Владислав Мирза (тренер Віктор Лизень, Маловисківська РДЮСШ) у метанні спису показав дев’ятий результат (47,35 см).

Загалом залік збірній області дали 25 легкоатлетів, що дозволило команді Кіровоградщині набрати 266 очок за особистим результатом, 38 очок в естафетах юнаків та дівчат і з сумою 304 бали посісти 15-е командне місце.

Виграли командний залік легкоатлети Київської області (1003 очка). Друге третє командні місця відповідно за представниками Дніпропетровської (896) і Харківської (776) областей.