У Кропивницькому відібрали кращих легкоатлетів на участь у молодіжному чемпіонаті Європи (ФОТО)

Кількість переглядів - 855

Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді відбувся на стадіоні «Зірка» в Кропивницькому.

Футбольно-легкоатлетична арена зібрала 350 учасників із 26 команд які впродовж трьох днів окрім розіграшу призових місць виборювали право представляти Україну на молодіжному чемпіонаті Європи, що незабаром відбудеться у польському місті Бидгощ.
2017 06 22 la2017 06 22 la12017 06 22 la22017 06 22 la4

За результатами змагань господарям вдалося вибороти два призових місця.
«Бронзу» до скарбнички команди Кіровоградської області принесла Дар’я Константінова, яка з третім результатом завершила виступи у стрибках у довжину (5.98 м). Третіми фінішувала естафетна команда дівчат 4х100 метрів у складі Катерини Дзюбіної, Ганни Гвритішвілі, Руслани Борси та Діани Шурти. Вихованки кропивницької СДЮСШОР №2 тренерів Володимира та Наталії Абраменків і олександрівської ДЮСШ Вадима Приймака подолали дистанцію за 50.94 сек.
В естафеті 4х400 м наші дівчата до призової трійки дещо не дотягнули. Четвірка у складі Валерії Куропятник, Марії Лагно, Руслани Борси (Олександрівська ДЮСШ) та Ганни Гвритішвілі (СДЮСШОР №2) з результатом 4:05.94 сек стала четвертою.
Гідно виступив і місцевий стрибун у висоту Антон Мокряк. Із результатом 2,05 м він посів п’яте місце.

«Наші атлети на домашньому чемпіонаті України серед молоді до 23 років зуміли здобути дві бронзові медалі. Нажаль, жодному з наших атлетів не вдалося відібратися у Кропивницькому на молодіжний чемпіонат Європи для поїздки у Бидгощ, але шанси ще лишаються у Дарії Константінової. 26 червня у Луцьку розпочався юніорський чемпіонат України. Якщо Даша посяде на ньому перше або друге місце, то поїде до Польщі. Чемпіонат у Луцьку триватиме до 28 червня. Після його завершення можна буде точно сказати чи матимемо ми своїх представників у Бидгощі», - розповів «Гречці» старший тренер області з легкої атлетики Володимир Абраменко.