Кропивницькі скелелази здобули 14 нагород на чемпіонаті України серед школярів (ФОТО)

Кількість переглядів - 819

З доробком у 14 медалей різного ґатунку завершили виступи спортсмени з Кропивницького на чемпіонаті України зі скелелазіння серед школярів, що 22-25 червня проходив у Кременчуку.

Кращих учасники змагань визначали у трьох видах програми: вправах на швидкість, трудність і в багатоборстві.
Абсолютним чемпіоном серед юнаків в групі 2000-2001 років народження в усіх трьох видах став Ярослав Ткач.

юнаки, дівчата 2004-2005 р.н.
Дмитро Сисоєв: 1 – швидкість, 1 - багатоборство.
2017 06 25 skel

До провідної десятки потрапили: Єгор Власов, Роман Ковальчук, Альбіна Петюренко, Олександр Чумак, Олександр Довгань.

У командному заліку на швидкість і в багатоборстві збірна команда Кіровоградської області стала срібним призером, поступившись тільки Дніпропетровській області, а в трудності стала бронзовим призером.
Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Сергій Побережець.

Збірну команду Кіровоградського обласного відділення з фізичного виховання та спорту МОН представляли 13 юних спортсменів, вихованці комплексної ДЮСШ №1 міської ради Кропивницького, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 243 найсильніших спортсменів із восьми регіонів України (Дніпропетровська обл., Кіровоградська обл., Сумська обл., Донецька обл., Луганська обл., Полтавська обл., Харківська обл., Волинська обл.).