Збори в Нідерландах «Олександрія» розпочала розгромною перемогою

Кількість переглядів - 720

ФК «Олександрія» провів перший товариський матч на навчально-тренувальному зборі в Нідерландах.

28 червня команда Володимира Шарана розгромила СК «Сільвольде», який грає в 5- лізі Нідерландів.

Майстерність між командами була помітна з перших хвилин і до самого фінального свистка. Олександрійці протягом 90 хвилин забили сім голів, але кількість могла перейти і за 10. В першому таймі наші земляки лише двічі розписались у воротах «Сільвольде», а під час другої половини зустрічі - забили 5 м'ячів без відповіді.

7:0 - переконлива перемога, яка є доброю розминкою перед більш титулованими спаринг - партнерами, адже вже 1-го липня олександрійці поміряються силами з командою, яка в минулому чемпіонаті зайняла 5-те місце – «Вітесс».

СК «Сільвольде» - ФК «Олександрія» - 0:7 (0:2)

ФК «Олександрія»

1-й тайм: Рудик (Леванідов, 30), Бацула, Шендрік, Гітченко, Чеботаєв, Огіря, Запорожан (к/к), Козак, Цуріков, Куліш, Пономар.

2-й тайм: Леванідов (Паньків, 60), Стецьков, Басов, Козак, Бондаренко, Старенький, Каленчук, Грицук (к/к), Банада, Полярус, Сітало.

Голи: Куліш (20), Пономар (22), Каленчук (50), Старенький (55), Банада (70), Сітало (74), Бондаренко (81).

За матеріалами прес-служби ФК "Олександрія"