Кропивницька тенісистка виграла міжнародний турнір у Ковелі (ФОТО)

Кількість переглядів - 1316

Кропивничанка, кандидатка в майстри спорту Анастасія Струтинська перемогла на міжнародному турнірі з настільного тенісу «Світязь», що 29 червня завершився в Ковелі.

19578337 1400485473321754 1644182506 nУ її віковій групі учасниць 2002 років народження змагалося вісім спортсменок, які зіграли між собою за коловою системою.

Вихованка комплексної ДЮСШ №3, яка тренується під керівництвом свого батька Андрія Струтинського, провела сім поєдинків. З шести Анастасія виходила переможницею, програвши лиш одній суперниці.

В заключній, сьомій зустрічі, вирішувалося яке призове місце посяде наша майстриня міні-ракетки. Заключну гру турніру кропивничанка перемогла за партіями 3:2 та стала чемпіонкою турніру, покращивши свій особистий рейтинг.

За словами тренера Анастасії Струтинської, її в Україні вже знають, рахуються. Вона вже має досвід тренувань із дівчатами зі складу збірної України 1999 років народження і молодше. Це допомагає успішно виступати на різноманітних турнірах. Серед найближчих планів – участь у кількох змаганнях всеукраїнського рівня.

Днями «Гречка» повідомляла, що Анастасія Стуринська стала срібною призеркою міжнародного турніру в Ізмаїлі.