Кропивничанин виграв другий етап Кубку України з більярду у вільній піраміді

Кількість переглядів - 940

Кропивницький більярдіст Андрій Тихий став переможцем другого етапу Кубка України з вільної піраміди, що завершився 2 липня в Одесі.

Нашому титулованого більярдісту, чемпіону світу серед юніорів вдалося зі складнощами вийти до фінальної частини змагань. Підопічний Олександра Синякевича у півфіналі зробив ефектний камбек - поступаючись 3:5 Ігорю Дубенку з Хмельницького, виграв в останній кулі, після незабитого суперником матчболу.

В іншому півфіналі Андрій Родіонов, програючи 2:4 Богдану Рибалку, вирвав перемогу з рахунком 6:5 і також завдяки камбеку отримав право поборотися за перемогу в Одесі.

Два найсильніших українських юніора останніх років перенесли протистояння тепер уже на вирішальні матчі дорослих турнірів. Гостроатакуючий, з великою кількістю неймовірних ударів стиль Родіонова, зійшовся з більш практичним і осмисленим більярдом Тихого. Спочатку перевагу захопив більярдіст з Кропивницького - 4:1. Але потім Родіонов зумів не тільки відіграти чималу фору, але і вийти вперед - 5:4. Десята партія стала вирішальною. Андрій Тихий переміг з рахунком 8:6 і зрівняв рахунок. 11-ю партію Тихий виграв з кия, після чого 12-ту взяв «всуху» в три підходи і встановив остаточний рахунок в матчі - 7:5.

Андрій Тихий «зірвав» банк у вигляді оплачуваної поїздки на чемпіонат Європи (до цього турніру у Андрія була персональна квота, як у чемпіона світу серед юніорів). Повністю склад збірної України, визначиться в найближчі дні.

Згідно повідомлення на сайті ФСБУ, в збірну будуть включені гравці за результатами одеського турніру і рейтингу ФСБУ. Перша десятка рейтингу виглядає наступним чином: 1. Клєстов 2. Литовченко 3. Косогов 4. Плешко 5. Рибалко 6. Смирнов 7. Родіонов 8. Радіонов 9. Перкун 10. Тихий.