Петрівський «Інгулець» у стартовому матчі Першої ліги забив три м’ячі «Авангарду» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 982

Впевненою перемогою розпочав виступи у першоліговому чемпіонаті України сезону 2017/2018 петрівський «Інгулець».

В матчі 1-го туру в Краматорську команда Сергія Лавриненка перемогла «Авангард» - 3:0.
Рахунок на 31-й хвилині відкрив Олександр Акименко, реалізувавши пенальті. За шість хвилин петрівчани подвоїли свою перевагу, коли після скидки м’яча на ближній штанзі найкраще в ситуації розібрався Віталій Павлов і переправив «кулястого» у сітку воріт суперників.
Втретє господарі капітулювали на старті другого тайму завдяки голу Євгена Запорожця. На 52-й хвилині капітан «Інгульця» переграв голкіпера ударом у лівий нижній кут воріт.
Наступну гру «Інгулець» проведе на домашньому полі 22 липня проти «Жемчужини».

«Авангард» (Краматорськ) - «Інгулець» (Петрове) - 0:3 (0:2)
15 липня 2017 року (субота). Початок о 18:15. М. Краматорськ. Стадіон «Авангард». 1700 глядачів. +24 С. Перша ліга, 1 коло, 1 тур.
Арбітр: Панчишин Д.І.
Асистенти арбітра: Почепецький П.П., Федорок В.І.
Четвертий арбітр: Омельченко О.В.
Cпостерігач арбітражу: Гордієнко О.В.

«Авангард»: Денчук, Воробей, Єрмаков, Лобов (Коротецький, 77), Ульянов, Полюлях, Малиш (Шарай, 54), Даудов, Швидкий (Бринько, 43), Євдокимов, Шаврін
«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець (Мішуренко, 68), Коцюмака, Гончаренко, Елла Кен (Січінава, 60), Клименко, Павлов, Павелько (Лупашко, 78), Синьогуб (Світличний, 88), Акименко (Рябушко, 83)
Попередження: Єрмаков Віталій 31, Євдокимов Антон 36, Даудов Марат 56, Ульянов Дмитро 65, Коротецький Ігор 90+2 – Синьогуб Олег 13’
Голи: 0:1, Акименко Олександр (31 з пен); 0:2, Павлов Віталій (40); 0:3, Запорожець Євген (52).